«Острiв Сильвестра» Володимир Савович Лис

«Острiв Сильвестра» Володимир Савович Лис

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
242 переглядів
242 переглядів

Про книгу «Острiв Сильвестра» Володимира Савовича Лиса

Володимир Савович Лис є яскравим представником українського постмодернізму – його твори розкривають тонку грань між реалістичністю та фантазуванням, а здоровий глузд органічно сполучається з абсурдністю буття. Таким суперечливим твором на перетині кількох жанрів є роман «Острів Сильвестра» – філософсько-фантастична епопея про становлення внутрішнього «Я» кожного з нас, яка заслужено отримала гран-прі літературного конкурсу «Коронація слова». У цій книзі читач знайде відповідь на риторичне запитання: чому внутрішній і зовнішній образ однієї й тієї самої людини є різними та нерідко суперечливими.

Починаючи читати онлайн цей твір, одразу розгублюєшся у безвиході, якою письменник огортає читача: загадковий чоловік на ім`я Сильвестр з рушницею прибув на острів та застрелив себе. Здавалося б, у цьому має бути кінцівка твору, а не його початок.

Насправді так і є, але автор пішов нестандартним шляхом: він розповідає цю історію з кінця, все більше занурюючи читача в її деталі та «підводні камені», розкриваючи таємниці родини Сильвестра. Поряд з цим Володимир Лис розважає читачів і філологічними прийомами, демонструючи справжню магію слова і тексту.

Книга «Острів Сильвестра» сприймається як неспокійний сон, з якого неможливо вибратися, поки не перегорнеш останню сторінку. Поряд з розкриттям сюжетної лінії письменник ненав’язливо дає поради стосовно моральних цінностей та правильного визначення свого внутрішнього потенціалу.

Елементи фантастики (наприклад, зайці, які розмовляють) є метафоричним проявом підсвідомих бажань, страхів та інших сторін душі, що старанно приховує людина від сторонніх. Тонкі метафори, влучні епітети й порівняння, барвиста й прониклива мова – це все робить цю книгу одним з найвитонченіших творів сучасності.

Усі прихильники інтелектуальної літератури знайдуть цей роман в бібліотеці нашого сайту у форматах fb2, txt, epub та rtf. Відвідувачі нашої електронної бібліотеки можуть скачати «Острів Сильвестра» Володимира Савовича Лиса безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Острiв Сильвестра» Володимира Савовича Лиса