«Острiв Сильвестра» Володимир Савович Лис

«Острiв Сильвестра» Володимир Савович Лис

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
385 переглядів
385 переглядів

Про книгу «Острiв Сильвестра» Володимира Савовича Лиса

Володимир Савович Лис є яскравим представником українського постмодернізму – його твори розкривають тонку грань між реалістичністю та фантазуванням, а здоровий глузд органічно сполучається з абсурдністю буття. Таким суперечливим твором на перетині кількох жанрів є роман «Острів Сильвестра» – філософсько-фантастична епопея про становлення внутрішнього «Я» кожного з нас, яка заслужено отримала гран-прі літературного конкурсу «Коронація слова». У цій книзі читач знайде відповідь на риторичне запитання: чому внутрішній і зовнішній образ однієї й тієї самої людини є різними та нерідко суперечливими.

Починаючи читати онлайн цей твір, одразу розгублюєшся у безвиході, якою письменник огортає читача: загадковий чоловік на ім`я Сильвестр з рушницею прибув на острів та застрелив себе. Здавалося б, у цьому має бути кінцівка твору, а не його початок.

Насправді так і є, але автор пішов нестандартним шляхом: він розповідає цю історію з кінця, все більше занурюючи читача в її деталі та «підводні камені», розкриваючи таємниці родини Сильвестра. Поряд з цим Володимир Лис розважає читачів і філологічними прийомами, демонструючи справжню магію слова і тексту.

Книга «Острів Сильвестра» сприймається як неспокійний сон, з якого неможливо вибратися, поки не перегорнеш останню сторінку. Поряд з розкриттям сюжетної лінії письменник ненав’язливо дає поради стосовно моральних цінностей та правильного визначення свого внутрішнього потенціалу.

Елементи фантастики (наприклад, зайці, які розмовляють) є метафоричним проявом підсвідомих бажань, страхів та інших сторін душі, що старанно приховує людина від сторонніх. Тонкі метафори, влучні епітети й порівняння, барвиста й прониклива мова – це все робить цю книгу одним з найвитонченіших творів сучасності.

Усі прихильники інтелектуальної літератури знайдуть цей роман в бібліотеці нашого сайту у форматах fb2, txt, epub та rtf. Відвідувачі нашої електронної бібліотеки можуть скачати «Острів Сильвестра» Володимира Савовича Лиса безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Острiв Сильвестра» Володимира Савовича Лиса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *