«Острів знедоленої душі» Лора Савар

«Острів знедоленої душі» Лора Савар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
235 переглядів
235 переглядів

Про книгу «Острів знедоленої душі» Лори Савар

Книга «Острів знедоленої душі» розповідає про просту жiнку, яка проходить свій життєвий шлях. Ця дорога посипана великою кількістю випробувань, злетами та падіннями, а також відчуттям повної спустошеності. Інколи головна героїня бачить світло в кінці безодні та відчаю, але частіше на неї чекають болючі моменти, які приносять тільки великі розчарування та рани.

Колись ця жінка мріяла, любила та прагнула спокійного життя, але вона не знала, де відшукати щастя. Втративши все, головна героїня змогла вижити та стати сильною. Їй пощастило віднайти істину, яка змогла перевернути все її життя.

Якщо ви бажаєте дізнатись, що допомогло жінці пройти крізь всі негаразди, тоді почніть читати онлайн книгу «Острів знедоленої душі» Лори Савар українською мовою, де вам розкриються секрети того, як змусити долю повернутись до вас лицем та здобувати повну гармонію між собою та зовнішнім світом.

В цій історії кожен читач зможе знайти свою правду та зрозуміє свою реальність. Головне, що треба зробити, – це побачити корінь всіх наших проблем. Навіть, якщо вам здається, що ви на самому дні, вихід завжди знайдеться. Він криється в вас самих. Скачати книгу «Острів знедоленої душі» Лори Савар безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви зможете на нашому ресурсі.

Завантажити безкоштовно книгу «Острів знедоленої душі» Лори Савар

Рекомендації

Відгуки на книгу «Острів знедоленої душі» Лори Савар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *