«Осина фабрика» Ієн М. Бенкс

«Осина фабрика» Ієн М. Бенкс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5209 переглядів
5209 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Осина фабрика» Ієна М. Бенкса (анотація)

Книга “Осина фабрика” – дебютний твір шотладського письменника сучасності Ієна М. Бенкса, що одразу потрапив до списку бестселерів. Увага до книги молодого автора була викликана незвичайною темою роману – письменник у шокуючих деталях показав різні грані божевілля. Той, хто вирішить скачати даний твір, зануриться не лише у моторошну історію однієї сім’ї, а й в метафоричний опис нашого життя – жахливого й загадкового, де одні поняття підміняються іншими.

Сюжет книги “Осина фабрика” розгортається навколо Френка – сімнадцятирічного підлітка, який став жертвою свого ненормального оточення. Він виріс у божевільній сім’ї – його батько, називаючи себе геніальним ученим, ставив дивні та жахливі досвіди, а старший брак Ерік потрапив до психіатричної лікарні. Мати залишила родину одразу після народження Френка.

Хлопчик опинився у цьому світі без підтримки, належної освіти та виховання. Якщо до цього додати, що він не був зареєстрований після народження, отримав психологічну та фізіологічну травму, не відвідував жодні заклади та жив з батьком на фермі у повній самотності, стає зрозумілим, чому його розумовий та емоційний розвиток зовсім не відповідає його віку.

Що стало результатом такого “виховання”? Ієн М. Бенкс змальовує жахливі речі: підліток усвідомлено вбиває дітей, проводить жорстокі досліди з тваринами і комахами, показуючи суспільству своє інше обличчя – доброго та милосердного хлопчика. У нього – своя умовна релігія та жертвопринесення, своя система ціннісних орієнтацій, що повністю суперечить загальноприйнятим нормам моралі. Поміж рядків намагаєшся знайти пояснення такій поведінці та світогляду Френка та одразу розумієш, що поступово скочуєшся у прірву божевілля.

Книга “Осина фабрика” – це суміш трилеру та психологічної драми, а велика кількість інтриг та захоплюючий сюжет з несподіваними поворотами додає їй детективних ноток. Починаючи її читати та поступово занурюючись у деталі сюжету, думаєш, що тебе вже нічого не здивує. Проте Ієн М. Бенкс з приголомшливою кінцівкою роману змушує читача відкрити рота від подиву та неочікуваності.

Слухати аудіокнигу «Осина фабрика» Ієна Бенкса онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Осина фабрика» Ієна М. Бенкса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Осина фабрика» Ієна М. Бенкса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *