«Осина фабрика» Ієн М. Бенкс

«Осина фабрика» Ієн М. Бенкс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1768 переглядів
1768 переглядів

Про книгу «Осина фабрика» Ієна М. Бенкса

Книга “Осина фабрика” – дебютний твір шотладського письменника сучасності Ієна М. Бенкса, що одразу потрапив до списку бестселерів. Увага до книги молодого автора була викликана незвичайною темою роману – письменник у шокуючих деталях показав різні грані божевілля. Той, хто вирішить скачати даний твір, зануриться не лише у моторошну історію однієї сім’ї, а й в метафоричний опис нашого життя – жахливого й загадкового, де одні поняття підміняються іншими.

Сюжет книги “Осина фабрика” розгортається навколо Френка – сімнадцятирічного підлітка, який став жертвою свого ненормального оточення. Він виріс у божевільній сім’ї – його батько, називаючи себе геніальним ученим, ставив дивні та жахливі досвіди, а старший брак Ерік потрапив до психіатричної лікарні. Мати залишила родину одразу після народження Френка.

Хлопчик опинився у цьому світі без підтримки, належної освіти та виховання. Якщо до цього додати, що він не був зареєстрований після народження, отримав психологічну та фізіологічну травму, не відвідував жодні заклади та жив з батьком на фермі у повній самотності, стає зрозумілим, чому його розумовий та емоційний розвиток зовсім не відповідає його віку.

Що стало результатом такого “виховання”? Ієн М. Бенкс змальовує жахливі речі: підліток усвідомлено вбиває дітей, проводить жорстокі досліди з тваринами і комахами, показуючи суспільству своє інше обличчя – доброго та милосердного хлопчика. У нього – своя умовна релігія та жертвопринесення, своя система ціннісних орієнтацій, що повністю суперечить загальноприйнятим нормам моралі. Поміж рядків намагаєшся знайти пояснення такій поведінці та світогляду Френка та одразу розумієш, що поступово скочуєшся у прірву божевілля.

Книга “Осина фабрика” – це суміш трилеру та психологічної драми, а велика кількість інтриг та захоплюючий сюжет з несподіваними поворотами додає їй детективних ноток. Починаючи її читати та поступово занурюючись у деталі сюжету, думаєш, що тебе вже нічого не здивує. Проте Ієн М. Бенкс з приголомшливою кінцівкою роману змушує читача відкрити рота від подиву та неочікуваності.

Скачати безкоштово книгу «Осина фабрика» Ієна М. Бенкса

Рекомендації

Відгуки на книгу «Осина фабрика» Ієна М. Бенкса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *