«Отець Андрій» Марко Вовчок

«Отець Андрій» Марко Вовчок

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
562 переглядів
562 переглядів

Про книгу «Отець Андрій» Марко Вовчок

Марко Вовчок зображувала у своїх художніх творах кріпацтво, панщину, підневільне становище селян, а також родинні відносини та побут вільних козаків. Саме ці теми є ключовими у творчості видатної письменниці. Доля головних героїв оповідань в більшості своїй нещасна, однак є твори, в яких справедливість бере верх.

В оповіданні «Отець Андрій» Марка Вовчка змальовується історія закоханих Тимоша та Оксани, яким довелося боротися за свої почуття та врешті-решт перемогти. Це оповідання зі щасливою кінцівкою: закохані повінчаються, оминувши гнів пана, котрий бажав сплюндрувати честь дівчини. Образ отця Андрія у цьому творі є уособленням гідності та справедливого суду.

Книга «Отець Андрій» продовжує тему згубної влади панів, що зустрічається у багатьох творах видатної української письменниці. Читачеві буде цікаво спостерігати за ходом дій в оповіданні та співпереживати героям, внутрішній світ яких розкривається через описи вчинків, слова, рухи, погляди.

На нашому сайті ви можете читати онлайн книгу «Отець Андрій» Марка Вовчка українською мовою, щоб дізнатися усі подробиці цієї зворушливої любовної історії. Ми пропонуємо також скачати книгу «Отець Андрій» Марка Вовчка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), щоб прочитати цей художній твір у своєму мобільному пристрої.

Завантажити безкоштовно книгу «Отець Андрій» Марко Вовчок

Рекомендації

Відгуки на книгу «Отець Андрій» Марко Вовчок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *