«Суперечка на кохання. Отримати доньку тренера» Ася Сергєєва

«Суперечка на кохання. Отримати доньку тренера» Ася Сергєєва

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
28 переглядів
28 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Суперечка на кохання. Отримати доньку тренера» Асі Сергєєвої (анотація)

Мені нагадали стати нареченою Ведмедя! Напевно, трапилася помилка. Але ж знаки є. І вони зустрічаються у мій перший робочий день на одному з нахабних футболістів. Михайло Дарський всім виглядом показує, що така дівчинка, як я, не цікавить його. Та несподівано все змінюється, коли футболісти дізнаються, хто донька тренера…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Суперечка на кохання. Отримати доньку тренера» Асі Сергєєвої українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Суперечка на кохання. Отримати доньку тренера» Асі Сергєєвої

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *