«Ожеледиця» Тетяна Брукс

«Ожеледиця» Тетяна Брукс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2320 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ожеледиця» Тетяни Брукс (анотація)

“Ожеледиця” – це не лише назва книги, а внутрішній і зовнішній стан нашого буття. Сучасна українська письменниця Тетяна Брукс відверто та з притаманною їй тонкою іронією показала, як ми ковзаємо на штучно створеному льоді ілюзій, сподівань та самообману, навіть не думаючи про те, щоб розтопити цю мерзлоту щирістю й теплом, міцно стати на ноги та відправитися за своїм щастям, спокоєм та гармонією.

Починаючи читати книгу “Ожеледиця”, відразу відчуваєш якусь підміну понять – перші ознаки, що письменниця безжально і вас затягнула у нескінченну філософську прірву. Політика тепер стала знаряддям боротьби, а не механізмом керування державою, моральні норми зруйновані вщент, агресія та лицемірство повністю заволоділи думками та вчинками людей. Саме в таких умовах ми спостерігаємо за лабіринтами доль кількох персонажів – шалено різних і в той же час дивно схожих між собою у зіпсованому сучасністю суспільстві.

Тетяна Брукс занурює читача у різні прошарки життя, розкриваючи його у різних гранях. Ласкаво просимо до сімей чиновників та успішних бізнесменів зі своїми таємницями, до внутрішнього світу виховательки дитячого садка Анжеліки з її зворушливим ставленням до своїх вихованців та неоднозначними стосунками з американським підприємцем.

Якщо ви хочете побувати на місці слідчого та пройнятися його нервовою роботою, відчайдушний детектив Олександр Борейко залюбки дозволить вам зайнятися його справою – розслідуванням моторошного вбивства доньки депутата. Серед багатьох підозрюваних важко зупинитись на комусь одному, тим паче життя постійно підкидає нові інтриги та суперечливі факти, а члени родини вбитої вражають своєю дивною поведінкою.

Книга “Ожеледиця” – яскравий приклад органічного зв’язку особистісних проблем з глобальною драмою, де кожний з головних героїв займає свій осередок. Якщо ви вирішите скачати й прочитати цю детективну повість, між рядків ви обов’язково знайдете відповідь на одвічне питання: як нарешті врятувати наші душі та серця, вкриті багатошаровою та багаторічною ожеледдю.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ожеледиця» Тетяни Брукс українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Ожеледиця» Тетяни Брукс українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ожеледиця» Тетяни Брукс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *