«Ожеледиця» Тетяна Брукс

«Ожеледиця» Тетяна Брукс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
891 переглядів
891 переглядів

Про книгу «Ожеледиця» Тетяни Брукс

“Ожеледиця” – це не лише назва книги, а внутрішній і зовнішній стан нашого буття. Сучасна українська письменниця Тетяна Брукс відверто та з притаманною їй тонкою іронією показала, як ми ковзаємо на штучно створеному льоді ілюзій, сподівань та самообману, навіть не думаючи про те, щоб розтопити цю мерзлоту щирістю й теплом, міцно стати на ноги та відправитися за своїм щастям, спокоєм та гармонією.

Починаючи читати книгу “Ожеледиця”, відразу відчуваєш якусь підміну понять – перші ознаки, що письменниця безжально і вас затягнула у нескінченну філософську прірву. Політика тепер стала знаряддям боротьби, а не механізмом керування державою, моральні норми зруйновані вщент, агресія та лицемірство повністю заволоділи думками та вчинками людей. Саме в таких умовах ми спостерігаємо за лабіринтами доль кількох персонажів – шалено різних і в той же час дивно схожих між собою у зіпсованому сучасністю суспільстві.

Тетяна Брукс занурює читача у різні прошарки життя, розкриваючи його у різних гранях. Ласкаво просимо до сімей чиновників та успішних бізнесменів зі своїми таємницями, до внутрішнього світу виховательки дитячого садка Анжеліки з її зворушливим ставленням до своїх вихованців та неоднозначними стосунками з американським підприємцем.

Якщо ви хочете побувати на місці слідчого та пройнятися його нервовою роботою, відчайдушний детектив Олександр Борейко залюбки дозволить вам зайнятися його справою – розслідуванням моторошного вбивства доньки депутата. Серед багатьох підозрюваних важко зупинитись на комусь одному, тим паче життя постійно підкидає нові інтриги та суперечливі факти, а члени родини вбитої вражають своєю дивною поведінкою.

Книга “Ожеледиця” – яскравий приклад органічного зв’язку особистісних проблем з глобальною драмою, де кожний з головних героїв займає свій осередок. Якщо ви вирішите скачати й прочитати цю детективну повість, між рядків ви обов’язково знайдете відповідь на одвічне питання: як нарешті врятувати наші душі та серця, вкриті багатошаровою та багаторічною ожеледдю.

Завантажити безкоштовно книгу «Ожеледиця» Тетяни Брукс

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ожеледиця» Тетяни Брукс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *