«Ожинова зима» Сара Джіо

«Ожинова зима» Сара Джіо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2163 переглядів
2163 переглядів

Про книгу «Ожинова зима» Сари Джіо

Книга «Ожинова зима» – дивне сплетіння двох епох, об’єднаних тонким мереживом материнської любові. Сара Джіо запрошує читача у дивовижну пригоду – стати свідком травневої снігової заметілі, відголоски якої повернуться до суспільства майже через вісімдесят років. Трагедія, що сталася в Сіетлі 1933 року, знайшла своє продовження в 2011 році завдяки журналістці Клер Олрідж, яка вирішила зазирнути в минуле та знайти забуті таємниці.

Ніхто не очікував, що тієї травневої ночі відбудеться щось страшне. Віра Рей, як завжди, пішла працювати на нічну зміну до місцевого готелю, залишивши трирічного синочка Деніела самого вдома. Але вранці вона побачила, що місто потопає в снігових заметах, а її Даніел зник. Єдине, що змогла знайти нещасна мати – іграшку хлопчика в одному з заметів. Вона твердо вирішує відшукати свою дитину будь-якою ціною.

Майже через вісімдесят років Сіетл знову накриває подібна снігова негода. Готуючи репортаж про так звану «ожинову зиму», Клер Олрідж розуміє, що ці дві події пов’язані між собою – в 2011 році під час заметілі також зникає маленька дитина. Розпочавши власне розслідування, головна героїня книги дуже скоро усвідомить, що ця історія стосується її також…

Роман «Ожинова зима» – це ода материнським почуттям та жертовності, на яку готова будь-яка мати заради своєї дитини. Сплетіння доль жінок різних епох, випробування, які надсилає нам життя, неочікувані відкриття та знахідки, зустрічі з випадковими людьми, які виявилися ключовими постатями в цій історії – це все приправлене інтригою та високою емоційністю. Від цієї книги неможливо відірватися, настільки вона заворожує двома паралельними сюжетами, між якими письменниця веде тонку стежку, роблячи кроки то праворуч, то ліворуч.

Якщо ви полюбляєте пронизливі історії з якісним інтригуючим сюжетом та кількома невідомими, рекомендуємо скачати «Ожинова зима» Сари Джіо. Усі бажаючі знайдуть цей хвилюючий роман в бібліотеці нашого сайту в форматах fb2, txt, epub та rtf. Також ви можете читати онлайн цей твір безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ожинова зима» Сари Джіо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *