«Ожинове вино» Джоан Гарріс

«Ожинове вино» Джоан Гарріс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
474 переглядів
474 переглядів

Про книгу «Ожинове вино» Джоани Гарріс

Чи куштували ви коли-небудь ожинове вино? Його смак неможливо порівняти з класичним виноградним, як і неможливо забути. Не забув його і Джей – відомий письменник, герой книги «Ожинове вино», що намагається знайти втрачене натхнення, проте марно. У пошуках нових ідей він дедалі частіше поринає у спогади дитинства.

Там він повертається у вічне ожинове літо. Там яскраве сонце освітлює кожну зморшку на обличчі старого Джо, який у захваті розповідає Джеєві неймовірні історії, пригощаючи його терпким напоєм.

Письменник розуміє, що його натхнення сховалося саме там. Воно причаїлося серед ожинових кущів, зігрітих сонцем і турботливими руками старого Джо. Джей покидає усе і вирушає на свою малу батьківщину.

Що його там очікує – відрада чи розчарування? Чи віднайде письменник себе? І як далі складеться життя чоловіка? На ці питання ви знайдете відповіді, коли почнете читати онлайн книгу «Ожинове вино» Джоан Гарріс, видану українською мовою.

Тут ви зможете скачати книгу «Ожинове вино» автора Джоан Гарріс безкоштовно без реєстрації та sms (смс), завантажуючи текст у зручному для вас форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Історія Джея не є вирваним із фантастичного фільму епізодом. Це переживання митця, його оголена душа. І аби доторкнутися до неї, дізнатися подальшу долю зневіреного письменника та знайти багато відповідей для себе, варто прочитати твір «Ожинове вино».

Скачати безкоштово книгу «Ожинове вино» Джоани Гарріс

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ожинове вино» Джоани Гарріс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *