«П’яниця» Панас Мирний

«П’яниця» Панас Мирний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1169 переглядів
1169 переглядів

Про книгу «П’яниця» Панаса Мирного

Іван Микитович – молодий панич, ще у зовсім юному віці пішов на посадову службу, так само як колись його батько та старші брати. Тепер він сидить у теплому кабінеті, переписує документи і відчуває себе страшенно нещасним.

Радимо читати онлайн книгу «П’яниця» Панаса Мирного українською мовою. Соціально-психологічна повість трагічно висміює чиновницьку службу в Україні. Події розгортаються у 19 столітті, та актуальності ця історія не втрачає і в наш час.

Безглузда робота виснажує не скільки фізично, скільки психічно. Юний панич на грані психологічного зриву. Весь день проводити за письмом – ніяких тобі розваг. Та хіба можна зрадити батьківським настановам? Той казав, виряджаючи сина у дорогу: «Покірне теля двох мамок сосе! Не переч начальникам, слухайся старших. І тоді досягнеш достатку та поваги…»

Розрадою для головного героя книги «П’яниця» стає гра на музичних інструментах. Скромний, тихий, худий, як тріска юнак стає затребуваним на весіллях та інших гулянках. З цього моменту починається його сходження вниз…

Ви можете скачати книгу «П’яниця» Панаса Мирного безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Окрім цікавого сюжету вас очікує знайомство з побутом та звичаями українців позаминулого століття.

Завантажити безкоштовно книгу «П’яниця» Панаса Мирного

Рекомендації

Відгуки на книгу «П’яниця» Панаса Мирного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *