«П’ять четвертинок апельсина» Джоан Гарріс

«П’ять четвертинок апельсина» Джоан Гарріс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4323 переглядів
4323 переглядів

Короткий зміст книги «П’ять четвертинок апельсина» Джоани Гарріс (анотація)

Книга «П’ять четвертинок апельсина» — це історія одного страждання, одного кохання, одного нерозуміння та глибокої самотності.

Головна героїня роману Фрамбуаз, вже досить літня дама, повертається в будинок, де провела все своє дитинство. Вона не бувала тут пару десятків років і з перших сторінок стає зрозуміло, що покинула дім вона за доволі несприятливих обставин.

Головна героїня вирішує відкрити своє власне невеличке кафе, але під чужим ім’ям, адже найбільше на світі вона не хоче, щоб сусіди дізналися про те, хто вона та кому доводиться родичкою. Тепер для всіх вона — вдова Симон та й хто зможе вгадати в ній незламну дівчину, яка колись тут проживала?

Але Фрамбуаз готова відкрити свою таємницю читачам. У романі дві лінії оповіді — розповідь паралельно розвивається в минулому, коли Буазо була ще маленькою, і в теперішньому, коли героїня вже в досить поважних літах.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «П’ять четвертинок апельсина» Джоан Гарріс українською мовою, вас накриє велика хвиля емоцій, почуттів та таємниць, які не залишать вас до кінця розповіді. Загадки минулого, сьогодення і майбутнього переплітаються на сторінках цього роману.

Скачати книгу «П’ять четвертинок апельсина» Джоан Гарріс безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) вам можна на даному ресурсі.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «П’ять четвертинок апельсина» Джоани Гарріс українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «П’ять четвертинок апельсина» Джоани Гарріс українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «П’ять четвертинок апельсина» Джоани Гарріс

Одна відповідь до “П’ять четвертинок апельсина”

  1. Світлана Світлана сказав:

    Книга «П’ять четвертинок апельсина» читається на одному подиху, я перечитую її вже вдруге. Атмосферна Франція та зворушлива історія головної героїні та тонкий присмак апельсину змусив мене повернутись до неї знов. До останніх сторінок я не змогла відкрити таємницю всієї історії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *