«П’ять четвертинок апельсина» Джоан Гарріс

«П’ять четвертинок апельсина» Джоан Гарріс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1380 переглядів
1380 переглядів

Про книгу «П’ять четвертинок апельсина» Джоани Гарріс

Книга «П’ять четвертинок апельсина» — це історія одного страждання, одного кохання, одного нерозуміння та глибокої самотності.

Головна героїня роману Фрамбуаз, вже досить літня дама, повертається в будинок, де провела все своє дитинство. Вона не бувала тут пару десятків років і з перших сторінок стає зрозуміло, що покинула дім вона за доволі несприятливих обставин.

Головна героїня вирішує відкрити своє власне невеличке кафе, але під чужим ім’ям, адже найбільше на світі вона не хоче, щоб сусіди дізналися про те, хто вона та кому доводиться родичкою. Тепер для всіх вона — вдова Симон та й хто зможе вгадати в ній незламну дівчину, яка колись тут проживала?

Але Фрамбуаз готова відкрити свою таємницю читачам. У романі дві лінії оповіді — розповідь паралельно розвивається в минулому, коли Буазо була ще маленькою, і в теперішньому, коли героїня вже в досить поважних літах.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «П’ять четвертинок апельсина» Джоан Гарріс українською мовою, вас накриє велика хвиля емоцій, почуттів та таємниць, які не залишать вас до кінця розповіді. Загадки минулого, сьогодення і майбутнього переплітаються на сторінках цього роману.

Скачати книгу «П’ять четвертинок апельсина» Джоан Гарріс безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) вам можна на даному ресурсі.

Скачати безкоштово книгу «П’ять четвертинок апельсина» Джоани Гарріс

Рекомендації

Відгуки на книгу «П’ять четвертинок апельсина» Джоани Гарріс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *