«П’ять травм і масок, які заважають бути собою» Ліз Бурбо

«П’ять травм і масок, які заважають бути собою» Ліз Бурбо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
16952 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «П’ять травм і масок, які заважають бути собою» Ліз Бурбо (анотація)

Всі комплекси – з дитинства. Це ми вже чули багато разів, про це твердять психологи на кожному сеансі. І в тому, що людина – покидьок чи невдаха, виявляється, його вини немає – у всьому винні мама та тато, або їх відсутність, або ж їх жорстокість, і так далі…

Чи може людина змінитись на краще, поборовши свої дитячі страхи? Як вилікувати свої душевні травми, нанесені в далекому минулому, коли маленьке серце здригалося від болю та страху?

Пропонуємо читати онлайн книгу «П’ять травм і масок, які заважають бути собою» Ліз Бурбо українською помовю всім, хто прагне до самовдосконалення та успіху і не хоче через власні фобії втрачати шанси, які надає доля. Очевидно, з фобіями потрібно боротись, але для цього треба зняти маску, яку ви носите роками. Да-да, ту саму, вже майже прирослу до шкіри обличчя. Її потрібно буде здерти, навіть якщо по-живому, навіть якщо аж закровить…

Радимо скачати книгу «П’ять травм і масок, які заважають бути собою» Ліз Бурбо безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Буде цікаво всім, хто прагне краще пізнати себе, оточуючих близьких людей. Ніколи не пізно зробити ще пару-трійку кроків на шляху до власного самовдосконалення!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «П’ять травм і масок, які заважають бути собою» Ліз Бурбо українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «П’ять травм і масок, які заважають бути собою» Ліз Бурбо українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «П’ять травм і масок, які заважають бути собою» Ліз Бурбо

Одна відповідь до “П’ять травм і масок, які заважають бути собою”

  1. Антоніна Антоніна сказав:

    Книга «П’ять травм і масок, які заважають бути собою» змусила мені задуматись про власні комплекси. Розібравши всі деталі, я зрозуміла, що потрібно щось змінювати. Можливо ця робота змінить і ваше життя, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *