«П’ята Саллі» Деніел Кіз

«П’ята Саллі» Деніел Кіз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1304 переглядів
1304 переглядів

Про книгу «П’ята Саллі» Дэниела Киза

Твори видатного американського письменника Деніела Кіза можна порівняти з психіатричними сеансами – настільки вони є глибокими та переконливими, змушують зануритися в стосунки із самим собою та своїм оточенням. Такою ж проникливою є книга «П’ята Саллі» – драматична історія про звичайну нью-йоркську офіціантку з дивною психологічною проблемою.

Головна героїня книги Саллі Портер – скромна двадцятидев’ятирічна жінка, яку сміливо можна назвати невдахою. Вона не вміє спілкуватися з людьми та цурається їх, через розлучення втратила можливість навіть бачитися зі своїми дітьми. Проте найбільше лякає жінку те, що вона зовсім не пам’ятає окремі години, дні і навіть тижні свого життя. Саллі здається, що вона поступово втрачає розум, проте справа зовсім в іншому.

Окрім Саллі, в її фізичному тілі існують чотири особистості. Похмура інтелектуалка та художниця Нора, яскрава і сексуальна Белла, яка прагне підкорити всіх чоловіків світу, весела та відкрита для оточуючих шибайголова Деррі, потенційна вбивця Джинкс, агресивна та неконтрольована.

У кожної з них – свої бажання та страхи, і можна сказати, що одні характери доповнюють інші. Проте наслідки такого суперечливого сполучення можуть бути досить трагічними. Серед цих строкатих образів психіатр Роджер Ешен має відшукати п’яту Саллі – справжню володарку свого тіла – та витягнути її з цієї безодні внутрішніх «Я».

Деніел Кіз доводить, що всі психологічні проблеми й травми родом з дитинства, коли до незрілої психіки несвідомо чіпляються шокуючі події, потрясіння, душевний біль і виснажуючі моральні дилеми. Проте роман «П’ята Саллі» – не лише історія про психічно хвору людину. Вона допомагає дослідити різноманітні грані свого життя, про які часто не задумуєшся та навіть не уявляєш, що вони можуть існувати.

Якщо ви хочете побачити у найяскравіших фарбах, якими сюрпризами може дивувати людська психіка, радимо скачати «П’ята Саллі» Деніела Кіза. На нашому сайті ви можете зробити це безкоштовно та без реєстрації, обравши будь-який зручний формат електронної книги із запропонованих: fb2, txt, epub або rtf. Також наші відвідувачі мають можливість читати онлайн цей грандіозний роман.

Завантажити безкоштовно книгу «П’ята Саллі» Дэниела Киза

Рекомендації

Відгуки на книгу «П’ята Саллі» Дэниела Киза