«П’ята Саллі» Деніел Кіз

«П’ята Саллі» Деніел Кіз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2148 переглядів
2148 переглядів

Про книгу «П’ята Саллі» Дэниеля Кіза

Твори видатного американського письменника Деніела Кіза можна порівняти з психіатричними сеансами – настільки вони є глибокими та переконливими, змушують зануритися в стосунки із самим собою та своїм оточенням. Такою ж проникливою є книга «П’ята Саллі» – драматична історія про звичайну нью-йоркську офіціантку з дивною психологічною проблемою.

Головна героїня книги Саллі Портер – скромна двадцятидев’ятирічна жінка, яку сміливо можна назвати невдахою. Вона не вміє спілкуватися з людьми та цурається їх, через розлучення втратила можливість навіть бачитися зі своїми дітьми. Проте найбільше лякає жінку те, що вона зовсім не пам’ятає окремі години, дні і навіть тижні свого життя. Саллі здається, що вона поступово втрачає розум, проте справа зовсім в іншому.

Окрім Саллі, в її фізичному тілі існують чотири особистості. Похмура інтелектуалка та художниця Нора, яскрава і сексуальна Белла, яка прагне підкорити всіх чоловіків світу, весела та відкрита для оточуючих шибайголова Деррі, потенційна вбивця Джинкс, агресивна та неконтрольована.

У кожної з них – свої бажання та страхи, і можна сказати, що одні характери доповнюють інші. Проте наслідки такого суперечливого сполучення можуть бути досить трагічними. Серед цих строкатих образів психіатр Роджер Ешен має відшукати п’яту Саллі – справжню володарку свого тіла – та витягнути її з цієї безодні внутрішніх «Я».

Деніел Кіз доводить, що всі психологічні проблеми й травми родом з дитинства, коли до незрілої психіки несвідомо чіпляються шокуючі події, потрясіння, душевний біль і виснажуючі моральні дилеми. Проте роман «П’ята Саллі» – не лише історія про психічно хвору людину. Вона допомагає дослідити різноманітні грані свого життя, про які часто не задумуєшся та навіть не уявляєш, що вони можуть існувати.

Якщо ви хочете побачити у найяскравіших фарбах, якими сюрпризами може дивувати людська психіка, радимо скачати «П’ята Саллі» Деніела Кіза. На нашому сайті ви можете зробити це безкоштовно та без реєстрації, обравши будь-який зручний формат електронної книги із запропонованих: fb2, txt, epub або rtf. Також наші відвідувачі мають можливість читати онлайн цей грандіозний роман.

Скачати безкоштово книгу «П’ята Саллі» Дэниеля Кіза

Рекомендації

Відгуки на книгу «П’ята Саллі» Дэниеля Кіза

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *