«П’ятдесят відтінків. Книга перша» Е. Л. Джеймс

«П’ятдесят відтінків. Книга перша» Е. Л. Джеймс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «П’ятдесят відтінків. Книга перша» Е. Л. Джеймс

Книга «П’ятдесят відтінків. Книга перша» стала шокуючою відвертістю XXI століття. Цей твір є першою частиною трилогії «П’ятдесят відтінків» – проникливої історії поступового потрапляння до полону оголених емоцій. Витончені еротичні сцени та глибокий психологізм роману дозволяють поринути в море забороненої пристрасті з перших сторінок книги. Після виходу з друку в 2011 році цей твір відразу став бестселером в Америці та США, а згодом підкорив серця російських та українських читачів.

Починаючи читати онлайн роман, знайомимося з головними героями – Анастейшею Стіл та Крістіаном Греєм. Вона – скромна студентка літературного факультету, він – владний мільярдер, який не знає жодних заборон. Доля звела їх випадково, проте ця зустріч змінила життя обох.

Замість хворої подруги Анастейша відправилася брати інтерв’ю в успішного президента корпорації. Здавалося б, після цього вони мали розійтися назавжди, проте вони зустрілися знову – на цей раз для того, щоб стати відкриттям одне для одного та зануритися у світ своїх таємних бажань.

Е.Л. Джеймс блискуче розкрила образи головних героїв. Стосунки Анастейші та Грея – не лише пристрасні ночі кохання, а й поступове пізнання одне одного. Не дивно, що Крістіан зацікавився миловидною студенткою з чистою душею, а дівчина закохалася в мовчазного та звабливого чоловіка, якого з кожним днем все більше хотіла прочитати, як розгорнуту книгу. Їхнє кохання стало символом сміливості та відвертості. Анастейша не відразу здогадалася, що її коханий має специфічні схильності в сексі, проте потім відступати було вже пізно. Головна героїня твердо вирішила, що готова на будь-що, аби бути поруч з цим чоловіком, який зводив її з розуму.

Твір «П’ятдесят відтінків. Книга перша» – це не просто еротичний роман, а насичена емоціями, страхами та сумнівами сповідь молодої дівчини, яка довірливо йшла за своїми почуттями, не знаючи, куди вони її приведуть. Усі бажаючі знайдуть цю книгу в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації. Якщо ви хочете побачити поступове злиття плотських утіх і справжнього кохання у зворушливий танець пристрасті, вам обов’язково слід скачати «П’ятдесят відтінків. Книга перша» Е.Л. Джеймс.

Рекомендації

Відгуки на книгу «П’ятдесят відтінків. Книга перша» Е. Л. Джеймс