«П’ятдесят відтінків. Книга перша» Е. Л. Джеймс

«П’ятдесят відтінків. Книга перша» Е. Л. Джеймс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1878 переглядів
1878 переглядів

Про книгу «П’ятдесят відтінків. Книга перша» Е. Л. Джеймс

Книга «П’ятдесят відтінків. Книга перша» стала шокуючою відвертістю XXI століття. Цей твір є першою частиною трилогії «П’ятдесят відтінків» – проникливої історії поступового потрапляння до полону оголених емоцій. Витончені еротичні сцени та глибокий психологізм роману дозволяють поринути в море забороненої пристрасті з перших сторінок книги. Після виходу з друку в 2011 році цей твір відразу став бестселером в Америці та США, а згодом підкорив серця російських та українських читачів.

Починаючи читати онлайн роман, знайомимося з головними героями – Анастейшею Стіл та Крістіаном Греєм. Вона – скромна студентка літературного факультету, він – владний мільярдер, який не знає жодних заборон. Доля звела їх випадково, проте ця зустріч змінила життя обох.

Замість хворої подруги Анастейша відправилася брати інтерв’ю в успішного президента корпорації. Здавалося б, після цього вони мали розійтися назавжди, проте вони зустрілися знову – на цей раз для того, щоб стати відкриттям одне для одного та зануритися у світ своїх таємних бажань.

Е.Л. Джеймс блискуче розкрила образи головних героїв. Стосунки Анастейші та Грея – не лише пристрасні ночі кохання, а й поступове пізнання одне одного. Не дивно, що Крістіан зацікавився миловидною студенткою з чистою душею, а дівчина закохалася в мовчазного та звабливого чоловіка, якого з кожним днем все більше хотіла прочитати, як розгорнуту книгу. Їхнє кохання стало символом сміливості та відвертості. Анастейша не відразу здогадалася, що її коханий має специфічні схильності в сексі, проте потім відступати було вже пізно. Головна героїня твердо вирішила, що готова на будь-що, аби бути поруч з цим чоловіком, який зводив її з розуму.

Твір «П’ятдесят відтінків. Книга перша» – це не просто еротичний роман, а насичена емоціями, страхами та сумнівами сповідь молодої дівчини, яка довірливо йшла за своїми почуттями, не знаючи, куди вони її приведуть. Усі бажаючі знайдуть цю книгу в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації. Якщо ви хочете побачити поступове злиття плотських утіх і справжнього кохання у зворушливий танець пристрасті, вам обов’язково слід скачати «П’ятдесят відтінків. Книга перша» Е.Л. Джеймс.

Рекомендації

Відгуки на книгу «П’ятдесят відтінків. Книга перша» Е. Л. Джеймс

Одна відповідь до “П’ятдесят відтінків. Книга перша”

  1. Роксолана Роксолана сказав:

    Читати книги Українською так приємно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *