«П’ятдесят відтінків темряви. Книга друга» Е. Л. Джеймс

«П’ятдесят відтінків темряви. Книга друга» Е. Л. Джеймс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1754 переглядів
1754 переглядів

Про книгу «П’ятдесят відтінків темряви. Книга друга» Е. Л. Джеймс

Роман «П’ятдесят відтінків темряви. Книга друга» є продовженням твору «П’ятдесят відтінків. Книга перша» і передостанньою частиною трилогії «П’ятдесят відтінків». Е.Л. Джеймс продовжує розповідь про непрості стосунки двох закоханих – Анастейшу Стіл і Крістіана Грея. Тепер, коли дівчина дізналася про садистські схильності у сексуальному житті свого коханого, вона хоче розлучитися з ним. Проте не все так просто, якщо твоє серце знаходиться в полоні кохання.

Якщо у попередній книзі серії на перше місце виставляються еротичні сцени та емоційні сплески, то в другій частині трилогії закручується мелодраматичний сюжет. Анастейша влаштовується на роботу у видавництво і вирішує викреслити зі свого життя Грея, щоб врятуватися від постійного підкорення його хворобливим сексуальним фантазіям.

Проте на робочому місці на дівчину чекає неприємний сюрприз – її починає переслідувати шеф. Головній героїні нічого не залишається, як звернутися по допомогу до Крістіана. Їхнє спілкування дало новий поштовх до нових стосунків, проти яких дівчина вже не могла встояти. Який несподіваний фінал в цій дивній історії підготувала письменниця, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати «П’ятдесят відтінків темряви. Книга друга» Е.Л. Джеймс.

У книзі читач не просто зустрінеться зі знайомими персонажами – він зануриться в життєву історію загадкового Крістіана і дізнається кілька шокуючих фактів з його біографії, що дадуть відповідь на ключове питання: звідки в головного героя прагнення до болю та страждань. Анастейша стане саме тією людиною, яка буде потроху витягувати коханого зі суцільної темряви, в якій той опинився багато років тому. Вона побачить кожен з її відтінків та спробує знайти для них інші фарби, щоб звільнити Грея від комплексів, які він приховує за своїм бажанням домінувати в сексі.

Всі бажаючі можуть читати онлайн цей проникливий роман в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Для скачування ми пропонуємо найбільш зручні формати електронних книг: fb2, txt, epub та rtf. Книга «П’ятдесят відтінків темряви. Книга друга» припаде до смаку тим, хто любить спостерігати за глибоким розкриттям образів головних героїв, їхніми неочікуваними метаморфозами й дивними зізнаннями.

Рекомендації

Відгуки на книгу «П’ятдесят відтінків темряви. Книга друга» Е. Л. Джеймс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *