«П’ятеро на острові скарбів» Енід Блайтон

«П’ятеро на острові скарбів» Енід Блайтон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
360 переглядів
360 переглядів

Про книгу «П’ятеро на острові скарбів» Енід Блайтон

Книга «П’ятеро на острові скарбів» написана таким відомим письменником, як Інід Блайтон. Твір являє собою дебютний роман в серії «Славетна п’ятірка».

Головною героїнею є дівчинка Джорджі, яка має норовливий та запальний характер. Її манери дуже нагадують хлоп’ячі. Якось до неї на канікули приїжджають її троє кузенів — Джуліан, Дік та Енн. Спочатку головна героїня мріє позбутись від обридлих родичів. Але згодом їй стає цікаво з ними, вони стають найкращими друзями.

Дівчинка відкриває їм таємницю власного острова, на якому залишились руїни справжнісінького замку, а також показує старий корабель та знайомить їх з дружнім псом на ім’я Тіммі. Разом дітлахи поринають у неймовірні пригоди, в яких вони будуть шукати скарби.

Що знайдуть друзі? Якими історіями будуть наповнені їх канікули? Про це все ви дізнаєтесь, якщо почнете читати онлайн книгу «П’ятеро на острові скарбів» Ініда Блайтона українською мовою. Книга занурить вас в ностальгії по своєму дитинству, ви зможете знову відчути ту атмосферу пригод та новизни, яка була з вами в ті часи.

Скачати книгу «П’ятеро на острові скарбів» Ініда Блайтона безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Завантажити безкоштовно книгу «П’ятеро на острові скарбів» Енід Блайтон

Рекомендації

Відгуки на книгу «П’ятеро на острові скарбів» Енід Блайтон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *