«Паддінгтон. Найкращі пригоди» Майкл Бонд

«Паддінгтон. Найкращі пригоди» Майкл Бонд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
238 переглядів
238 переглядів

Про книгу «Паддінгтон. Найкращі пригоди» Майкла Бонда

Кому з юних читачів не подобаються захоплюючі мандрівки веселого ведмедика Паддінгтона? Якщо ви також фанат цього кумедного персонажу, тоді почніть читати онлайн книгу «Паддінгтон. Найкращі пригоди» Майкла Бонда українською мовою. Ми впевнені – популярне видання подарує вам тільки найщиріші емоції, допоможе весело провести свій час та відволіктись від буденності.

Ось і настав той довгожданий момент, коли Брауни всією своєю великою та дружньою сім’єю відправляться на щорічний ярмарок. Цього дня з нетерпінням чекав кожен, особливо – ведмежатко Паддінгтон. Нарешті він потрапить у сусіднє містечко Хемстед, де на нього чекає солодка вата, попкорн і найголовніше – ціле море захоплюючих атракціонів.

В книзі «Падінгтон. Найкращі пригоди» зібрано шість найкращих оповідань про ведмежа. На її сторінках він знайомиться з веселими персонажами, влаштовує виставку своїх картин, відправляється в веселу мандрівку до безкрайнього моря, самостійно господарює, намагаючись допомогти оточуючим привести свій дім до ладу.

Пригоди Паддінгтона не тільки неймовірно веселі, але й дуже повчальні. Чого вони вчать маленьких читачів? Які корисні звички та риси характеру допомагають їм розвинути? Дізнаєтесь про це, якщо вирішите скачати книгу «Паддінгтон. Найкращі пригоди» Майкла Бонда безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Паддінгтон. Найкращі пригоди» Майкла Бонда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *