«Падіння Динозаврії» Володимир Казаневський

«Падіння Динозаврії» Володимир Казаневський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
59 переглядів
59 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Падіння Динозаврії» Володимира Казаневського (анотація)

Всі знають, що динозаври вимерли через те, що з неба впала зірка. Але набагато менше людей знають, що це було їхнє власне бажання вимерти. І ще менше людей знають, що спочатку з неба впало яйце і динозаври стали розумними. Це був початок цивілізації динозаврів, розквіт Динозаврії. Що ж насправді сталося з динозаврами? Чому вони закликали зорепад на своїй голови? Про все це ви можете дізнатися з графічного роману «Падіння Динозаврії».

Ви також дізнаєтесь подробиці поклоніння динозаврів зіркам, як вони навчилися писати, обробляти землю, добувати вогонь… І чому вони врешті-решт заснували народні вибори Найкращого Яйця, з якого вилупився диктатор – Тиранозавр. Зрештою, ви зрозумієте, які мотиви привели цивілізацію динозаврів до самознищення. І, можливо, замислитесь над тим, наскільки ми, люди, наближаємось до подібної долі та які паралелі з нашим сьогоденням викликає знайомство з цим романом.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Падіння Динозаврії» Володимира Казаневського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Падіння Динозаврії» Володимира Казаневського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *