«Палата №6» Антон Чехов

«Палата №6» Антон Чехов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
888 переглядів
888 переглядів

Короткий зміст книги «Палата №6» Антона Чехова (анотація)

Повість «Палата №6» Антона Павловича Чехова стосується важливих соціальних питань. Вперше опублікована вона була в журналі «Російська думка» в 1892 році. Його твір став відгуком правління імператора Олександра ІІІ, при якому всі свідомі люди та інтелігенція зазнавала нищівного тиску. Перед написанням цього твору автор самостійно вирушив на Сахалін, щоб зібрати правдиву інформацію і дізнатися, як саме жили люди у неволі.

Всі свідомі люди мали на меті нести правду в суспільство, але на жаль багато таких людей опинилося страченими або за дверями «Палата №6». Хворі люди зі здоровим розумом були невигідні для тогочасного суспільства, тому що навіть філософські роздуми приводили до бунтів. А значить вихід один — ізолювати таких противників зі суспільства. Радимо читати онлайн усім книгу «Палата №6» Антона Чехова українською мовою.

Простий закон — ті, у кого є зв’язки, вирішують, що буде з тими, хто йде проти системи, але має свою голову на плечах. Цей твір актуальний й по сьогоднішній день, він покаже пороки тогочасного та сучасного суспільства.

Скачати книгу «Палата No6» Антона Чехова можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Слухати аудіокнигу «Палата №6» Антона Чехова онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Палата №6» Антона Чехова та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Палата №6» Антона Чехова: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Палата №6» Антона Чехова і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Палата №6» Антона Чехова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *