«Палімпсести» Василь Стус

«Палімпсести» Василь Стус

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2208 переглядів
2208 переглядів

Про книгу «Палімпсести» Василя Стуса

Василь Стус – людина з трагічною долею, і весь свій біль він зміг вкласти у поезію – пронизливу й глибоку, що змушує замислюватися над людськими цінностями та місцем кожної людини у цьому світі. Книга «Палімпсести» – остання збірка віршів поета, яку він писав, демонструючи боротьбу з безжальною махіною під назвою «тоталітарний режим».

Стус був забороненим поетом у радянські часи – влада боролася з ним, знищуючи його в концтаборах, а його віршовані рядки так і не побачили світ до самої його смерті. Проте він не здався, продовжуючи писати навіть в ув’язненні – і ця жага до перемоги й свободи, до відстоювання української культури бринить в його поезії.

Радимо читати онлайн книгу «Палімпсести» Василя Стуса українською мовою всім, хто шукає проникливі вірші з філософсько-соціальним наповненням, що стали символом незламності й волі українського народу.

До збірки входять твори з пізньої творчості поета, написані у сімдесятих роках – у цей час він розмірковує над людською гідністю та ціною, яку можна заплатити за свободу, замислюється над місією кожної людини для інших.

Прихильники української поезії з присмаком романтики, іронії й трагічними нотками можуть скачати книгу «Палімпсести» Василя Стуса на нашому сайті у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Сьогодні вона знаходиться у вільному доступі для всіх бажаючих, тому ми пропонуємо її безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Завантажити безкоштовно книгу «Палімпсести» Василя Стуса

Рекомендації

Відгуки на книгу «Палімпсести» Василя Стуса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *