«Палімпсести» Василь Стус

«Палімпсести» Василь Стус

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
10478 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Палімпсести» Василя Стуса (анотація)

Василь Стус – людина з трагічною долею, і весь свій біль він зміг вкласти у поезію – пронизливу й глибоку, що змушує замислюватися над людськими цінностями та місцем кожної людини у цьому світі. Книга «Палімпсести» – остання збірка віршів поета, яку він писав, демонструючи боротьбу з безжальною махіною під назвою «тоталітарний режим».

Стус був забороненим поетом у радянські часи – влада боролася з ним, знищуючи його в концтаборах, а його віршовані рядки так і не побачили світ до самої його смерті. Проте він не здався, продовжуючи писати навіть в ув’язненні – і ця жага до перемоги й свободи, до відстоювання української культури бринить в його поезії.

Радимо читати онлайн книгу «Палімпсести» Василя Стуса українською мовою всім, хто шукає проникливі вірші з філософсько-соціальним наповненням, що стали символом незламності й волі українського народу.

До збірки входять твори з пізньої творчості поета, написані у сімдесятих роках – у цей час він розмірковує над людською гідністю та ціною, яку можна заплатити за свободу, замислюється над місією кожної людини для інших.

Прихильники української поезії з присмаком романтики, іронії й трагічними нотками можуть скачати книгу «Палімпсести» Василя Стуса на нашому сайті у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Сьогодні вона знаходиться у вільному доступі для всіх бажаючих, тому ми пропонуємо її безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Палімпсести» Василя Стуса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Палімпсести» Василя Стуса українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Палімпсести» Василя Стуса

Одна відповідь до “Палімпсести”

  1. Валентина Валентина сказав:

    Збірка «Палімпсести» Василя Стуса змусила мене відчути всю жагу боротьби та душевний біль автора. Життєвість та правдивість творів заворожує та повертає в особисті спогади. Не оминайте можливості читати твори геніїв літературного світу, які залишили по собі такі надбання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *