«Пальці поміж піском» Степан Процюк

«Пальці поміж піском» Степан Процюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1493 переглядів
1493 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Пальці поміж піском» Степана Процюка (анотація)

Степан Процюк – один з небагатьох сучасних українських письменників, що може похизуватися світовим визнанням. Лауреат численних премій та нагород, «Золотий письменник України» та автор трьох десятків чудових творів, кожен з яких однозначно варто прочитати.

У нашій електронній бібліотеці можна читати онлайн одну з найвизначних книг Степана Процюка «Пальці поміж піском», насолоджуючись оригінальною авторською українською мовою. Це книга, де неймовірно реалістично описані події в Україні радянського періоду 50-х років. За ширмою удаваного благополуччя та всюдисущого культу Сталіна ховається життя звичайних людей, які постійно встають перед певним вибором у світі болю та страждання.

Що вони оберуть – солодке життя із фальшивими радощами чи вчинять по совісті, добровільно прирікаючи себе на муки? На чому зупинить свій вибір грузинський хлопчик – на вірі чи тиранії? А талановитий композитор – на шлюбі з коханою жінкою чи стосунках заради кар’єри? Що доведе заслужену артистку до палати із загратованими вікнами? І, нарешті, чи вистачить сил студентові Івану відстояти свою мрію про соборну Україну?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Пальці поміж піском» Степана Процюка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пальці поміж піском» Степана Процюка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *