«Пальці поміж піском» Степан Процюк

«Пальці поміж піском» Степан Процюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
139 переглядів
139 переглядів

Про книгу «Пальці поміж піском» Степана Процюка

Степан Процюк – один з небагатьох сучасних українських письменників, що може похизуватися світовим визнанням. Лауреат численних премій та нагород, «Золотий письменник України» та автор трьох десятків чудових творів, кожен з яких однозначно варто прочитати.

У нашій електронній бібліотеці можна читати онлайн одну з найвизначних книг Степана Процюка «Пальці поміж піском», насолоджуючись оригінальною авторською українською мовою. Це книга, де неймовірно реалістично описані події в Україні радянського періоду 50-х років. За ширмою удаваного благополуччя та всюдисущого культу Сталіна ховається життя звичайних людей, які постійно встають перед певним вибором у світі болю та страждання.

Що вони оберуть – солодке життя із фальшивими радощами чи вчинять по совісті, добровільно прирікаючи себе на муки? На чому зупинить свій вибір грузинський хлопчик – на вірі чи тиранії? А талановитий композитор – на шлюбі з коханою жінкою чи стосунках заради кар’єри? Що доведе заслужену артистку до палати із загратованими вікнами? І, нарешті, чи вистачить сил студентові Івану відстояти свою мрію про соборну Україну?

Щоб отримати відповіді на всі ці питання, ми пропонуємо скачати книгу «Пальці поміж піском» Степана Процюка абсолютно безкоштовно та без реєстрації чи sms (смс) у різних форматах для ваших пристроїв: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пальці поміж піском» Степана Процюка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *