«Пам’ять без обмежень. Потужні стратегії запам’ятовування» Кевін Горслі

«Пам’ять без обмежень. Потужні стратегії запам’ятовування» Кевін Горслі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1603 переглядів
1603 переглядів

Короткий зміст книги «Пам’ять без обмежень. Потужні стратегії запам’ятовування» Кевіна Горслі (анотація)

Автор цієї книжки все дитинство та юність страждав на дислексію. Та вже за 10 років після закінчення школи побив світовий рекорд із запам’ятовування перших десяти тисяч цифр числа Пі. За допомогою пропонованих Горслі інструментів, стратегій та вправ із тренування пам’яті, ви не лише зможете працювати більш ефективно та креативно, а й піднімете рівень своєї ерудованості.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Пам’ять без обмежень. Потужні стратегії запам’ятовування» Кевіна Горслі та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Пам’ять без обмежень. Потужні стратегії запам’ятовування» Кевіна Горслі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Пам’ять без обмежень. Потужні стратегії запам’ятовування» Кевіна Горслі і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пам’ять без обмежень. Потужні стратегії запам’ятовування» Кевіна Горслі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *