«Пампуха» Алевтіна Шавлач

«Пампуха» Алевтіна Шавлач

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
678 переглядів
678 переглядів

Про книгу «Пампуха» Алевтіни Шавлач

Як молодій дівчині пережити знущання ровесників? Через що потрібно перейти, щоб зберегти свою психіку? Які випробування прийдеться подолати, щоб досягти лише одного – спокійного життя? Про це ви дізнаєтесь, якщо почнете читати онлайн книгу «Пампуха» Алевтіни Шавлач українською мовою на нашому літературному порталі.

Юна героїня ніколи не розуміла, за що її цькують оточуючі. Здавалося б, навколо величезна кількість людей з великою вагою, проте і хлопці, і дівчата роблять «боксерську грушу» тільки з неї. Вони знущаються над дівчиною з ранку до ночі, жоден не може пройти попри неї, щоб не кинути їй услід кілька гострих слів.

Героїня книги «Пампуха» намагалась не показувати свого розпачу. Вона вважала, що це допоможе їй і вони відчепляться. Проте байдужість дівчини викликала ще більше обурення зі сторони ровесників. Вони зрозуміли, в чому її план, і стали знущатись над нею ще більше.

Тоді дівчина зрозуміла, що єдиний вихід для неї – діяти рішуче. Героїня змогла взяти себе в руки і позбутись зайвої ваги. Вони провела багато часу в роботі над собою, але все ж довела, що насмішки оточуючих були марними.

Вона побачила, як змінились думки ровесників. Дівчина зрозуміла, що насправді цінується в людині. Чи зможе вона змиритись з цим? Відповідь ви дізнаєтесь, якщо захочете скачати книгу «Пампуха» Алевтіни Шавлач безкоштовно, без реєстрації таsms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt(тхт), rtf, (ртф) epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пампуха» Алевтіни Шавлач

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *