«Пампушка» Гі де Мопассан

«Пампушка» Гі де Мопассан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1527 переглядів

Короткий зміст книги «Пампушка» Гі де Мопассана (анотація)

Оповідання «Пампушка» – одна з найяскравіших новел французького письменника-класика Гі де Мопассана, який був справжнім майстром психологічних портретів та влучним художником людських душ. Ця книга змушує замислитися над тим, в чому полягає справжня доброчинність та де ховаються істинні людські вади. Неоднозначна поведінка головних героїв руйнує будь-які стереотипи стосовно поважної «еліти» суспільства, яка, на жаль, і сьогодні оточує нас зі своїм лицемірством та удаваними суспільними цінностями.

Події твору відбуваються в нелегкий для Франції час – франко-пруська війна в самому розпалі. Починаючи читати онлайн цю книгу, ми знайомимося з головними героями; в основному, це люди високого статусу – офіцери та їхні порядні дружини, що виїхали з міста по справах.

Але серед них є також жінка на прізвисько Пампушка – всі її знають як жінку легкої поведінки. Чи здатна вона на благородний вчинок заради інших? В силу своїх моральних можливостей вона наважується на таке, коли всю їхню компанію зупиняє пруський солдат.

Гі де Мопассан ніколи не робив висновки у своїх творах сам – він залишав це читачам, і з емоціями, які викликають його твори, важко сперечатися. Своїм сюжетом автор ставить перед читачами дилему: хто є насправді високоморальним – повія чи офіцери та їхні дружини, що її спочатку штовхали на «аморальний вчинок», а потім засуджували та зневажали за це?

В книзі «Пампушка» яскраво видно справжнє лицемірство – яскраве, відверте, не приховане від оточуючих. Письменник показує умовність моральних норм та закликає дивитися не на формальні їхні прояви, а заглядати глибоко в душу. На жаль, і в XXI столітті ми не позбавлені таких умовностей.

Якщо ви шукаєте актуальний та глибокий твір, що не зможе не зачепити вдумливу людину, пропонуємо скачати «Пампушка» Гі де Мопассана. Усі бажаючі мають змогу отримати цю новелу та інші невеличкі оповідання автора в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. На вас чекають новели про різні прояви кохання – він чуттєво-романтичного до підступно-еротичного – в найзручніших форматах для скачування – fb2, txt, epub та rtf.

Слухати аудіокнигу «Пампушка» Гі де Мопассана онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Пампушка» Гі де Мопассана та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Пампушка» Гі де Мопассана: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Пампушка» Гі де Мопассана і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Пампушка» Гі де Мопассана українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пампушка» Гі де Мопассана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *