«Пампушка» Гі де Мопассан

«Пампушка» Гі де Мопассан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
291 переглядів
291 переглядів

Про книгу «Пампушка» Гі де Мопассана

Оповідання «Пампушка» – одна з найяскравіших новел французького письменника-класика Гі де Мопассана, який був справжнім майстром психологічних портретів та влучним художником людських душ. Ця книга змушує замислитися над тим, в чому полягає справжня доброчинність та де ховаються істинні людські вади. Неоднозначна поведінка головних героїв руйнує будь-які стереотипи стосовно поважної «еліти» суспільства, яка, на жаль, і сьогодні оточує нас зі своїм лицемірством та удаваними суспільними цінностями.

Події твору відбуваються в нелегкий для Франції час – франко-пруська війна в самому розпалі. Починаючи читати онлайн цю книгу, ми знайомимося з головними героями; в основному, це люди високого статусу – офіцери та їхні порядні дружини, що виїхали з міста по справах.

Але серед них є також жінка на прізвисько Пампушка – всі її знають як жінку легкої поведінки. Чи здатна вона на благородний вчинок заради інших? В силу своїх моральних можливостей вона наважується на таке, коли всю їхню компанію зупиняє пруський солдат.

Гі де Мопассан ніколи не робив висновки у своїх творах сам – він залишав це читачам, і з емоціями, які викликають його твори, важко сперечатися. Своїм сюжетом автор ставить перед читачами дилему: хто є насправді високоморальним – повія чи офіцери та їхні дружини, що її спочатку штовхали на «аморальний вчинок», а потім засуджували та зневажали за це?

В книзі «Пампушка» яскраво видно справжнє лицемірство – яскраве, відверте, не приховане від оточуючих. Письменник показує умовність моральних норм та закликає дивитися не на формальні їхні прояви, а заглядати глибоко в душу. На жаль, і в XXI столітті ми не позбавлені таких умовностей.

Якщо ви шукаєте актуальний та глибокий твір, що не зможе не зачепити вдумливу людину, пропонуємо скачати «Пампушка» Гі де Мопассана. Усі бажаючі мають змогу отримати цю новелу та інші невеличкі оповідання автора в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. На вас чекають новели про різні прояви кохання – він чуттєво-романтичного до підступно-еротичного – в найзручніших форматах для скачування – fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пампушка» Гі де Мопассана