«Пан Халявський» Григорій Квітка-Основ’яненко

«Пан Халявський» Григорій Квітка-Основ’яненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1328 переглядів
1328 переглядів

Про книгу «Пан Халявський» Григорія Квітки-Основ’яненко

Історично-побутовий роман – саме в такому жанрі представлено твір «Пан Халявський» відомого українського письменника Григорія Квітки-Основ’яненка. Автор зображує життя трьох поколінь поміщиків, даючи цій історії знущально-критичну оцінку. Головний герой – Трохим Халявський – згадує про найцікавіші пригоди свого життя. Ці пригоди й лягли в основу роману.

Книга «Пан Халявський» знайомить читача з особливостями тогочасного побуту, становищем дворової прислуги та ставленням до неї поміщиків, ознаками помісного дворянства та умовами паразитичного побуту поміщиків. Автор хотів підкреслити, що старовина й сучасність у розрізі побуту поміщицьких сімей практично не відрізняються. Сучасний поміщицький устрій не відзначається якимось змінами, а навпаки, визначальні риси старовини успадковуються сучасністю.

Щоб ознайомитися з романом про поміщицький устрій, ви можете скачати книгу «Пан Халявський» Григорія Квітки-Основ’яненка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) та читати її у своєму мобільному пристрої.

Для того щоб не скачувати книги відомих українських авторів, ви можете читати онлайн книгу «Пан Халявський» Григорія Квітки-Основ’яненка українською мовою, як й інші твори видатного письменника, на нашому сайті.

Завантажити безкоштовно книгу «Пан Халявський» Григорія Квітки-Основ’яненко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пан Халявський» Григорія Квітки-Основ’яненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *