«Пан Халявський» Григорій Квітка-Основ’яненко

«Пан Халявський» Григорій Квітка-Основ’яненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3827 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Пан Халявський» Григорія Квітки-Основ’яненко (анотація)

Історично-побутовий роман – саме в такому жанрі представлено твір «Пан Халявський» відомого українського письменника Григорія Квітки-Основ’яненка. Автор зображує життя трьох поколінь поміщиків, даючи цій історії знущально-критичну оцінку. Головний герой – Трохим Халявський – згадує про найцікавіші пригоди свого життя. Ці пригоди й лягли в основу роману.

Книга «Пан Халявський» знайомить читача з особливостями тогочасного побуту, становищем дворової прислуги та ставленням до неї поміщиків, ознаками помісного дворянства та умовами паразитичного побуту поміщиків. Автор хотів підкреслити, що старовина й сучасність у розрізі побуту поміщицьких сімей практично не відрізняються. Сучасний поміщицький устрій не відзначається якимось змінами, а навпаки, визначальні риси старовини успадковуються сучасністю.

Щоб ознайомитися з романом про поміщицький устрій, ви можете скачати книгу «Пан Халявський» Григорія Квітки-Основ’яненка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) та читати її у своєму мобільному пристрої.

Для того щоб не скачувати книги відомих українських авторів, ви можете читати онлайн книгу «Пан Халявський» Григорія Квітки-Основ’яненка українською мовою, як й інші твори видатного письменника, на нашому сайті.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Пан Халявський» Григорія Квітки-Основ’яненко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Пан Халявський» Григорія Квітки-Основ’яненко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пан Халявський» Григорія Квітки-Основ’яненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *