«Пані Боварі» Гюстав Флобер

«Пані Боварі» Гюстав Флобер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
225 переглядів
225 переглядів

Про книгу «Пані Боварі» Гюстава Флобера

Книга «Пані Боварі» – яскравий приклад класики XIX століття, що вражає своєю актуальністю, атмосферністю та глибоким психологізмом. Гюстав Флобер був не просто талановитим письменником – він увійшов до літератури як творець об’єктивного роману, в якому детально зображується тодішня дійсність. Описуючи вчинки головних героїв, автор дає можливість читачеві самостійно розібратися в їхніх намірах та емоціях та зробити відповідні висновки.

Починаючи читати онлайн роман, знайомимося з пані Еммою – заміжньою жінкою, яка знемагає від нудьги та більше за все на світі мріє жити розкішним світським життям та віддаватися палкому коханню. Маючи чоловіка-лікаря та маленьку доньку, вона не звертає на них уваги, шукаючи способи розважитися, нерідко йдучи наперекір шлюбним зобов’язанням. Світські бали та пошук пристрасних коханців, небажання врятувати свій шлюб та звернути увагу на кохання свого чоловіка Шарля, а також надмірне прагнення до романтичності, зневага до побуту призводять до трагедії…

Роман «Пані Боварі» відрізняється достатньо сміливою та неординарною ідеєю – він показує згубність романтичного погляду на життя, пошуку «великого і світлого» пристрасного кохання, до якого постійно прагнула головна героїня книги, нехтуючи своєю сім’єю та звичайним людським щастям.

Цей твір можна назвати справжньою енциклопедією провінційного життя Франції XIX століття – детальний опис звичаїв, побуту та навіть елементів одягу занурює читача в ту епоху, показуючи не лише її особливості, а й вади. Флобер не захоплювався тим суспільством – він його висміяв у притаманній йому манері іронічної трагікомедії.

У романі розкрито найменші деталі образів головних героїв – Емми, її чоловіка Шарля та коханця Родольфа; кожен з них доволі реалістичний та суперечливий, що змушує замислюватися над особистими та суспільними цінностями й моральними вадами. Якщо ви полюбляєте яскраву та пронизливу класику, поспішайте скачати «Пані Боварі» Гюстава Флобера.

Цю книгу ви знайдете в бібліотеці нашого сайту у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі бажаючі мають можливість отримати цей повчальний твір безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пані Боварі» Гюстава Флобера