«Пані Боварі» Гюстав Флобер

«Пані Боварі» Гюстав Флобер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4757 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Пані Боварі» Гюстава Флобера (анотація)

Книга «Пані Боварі» – яскравий приклад класики XIX століття, що вражає своєю актуальністю, атмосферністю та глибоким психологізмом. Гюстав Флобер був не просто талановитим письменником – він увійшов до літератури як творець об’єктивного роману, в якому детально зображується тодішня дійсність. Описуючи вчинки головних героїв, автор дає можливість читачеві самостійно розібратися в їхніх намірах та емоціях та зробити відповідні висновки.

Починаючи читати онлайн роман, знайомимося з пані Еммою – заміжньою жінкою, яка знемагає від нудьги та більше за все на світі мріє жити розкішним світським життям та віддаватися палкому коханню. Маючи чоловіка-лікаря та маленьку доньку, вона не звертає на них уваги, шукаючи способи розважитися, нерідко йдучи наперекір шлюбним зобов’язанням. Світські бали та пошук пристрасних коханців, небажання врятувати свій шлюб та звернути увагу на кохання свого чоловіка Шарля, а також надмірне прагнення до романтичності, зневага до побуту призводять до трагедії…

Роман «Пані Боварі» відрізняється достатньо сміливою та неординарною ідеєю – він показує згубність романтичного погляду на життя, пошуку «великого і світлого» пристрасного кохання, до якого постійно прагнула головна героїня книги, нехтуючи своєю сім’єю та звичайним людським щастям.

Цей твір можна назвати справжньою енциклопедією провінційного життя Франції XIX століття – детальний опис звичаїв, побуту та навіть елементів одягу занурює читача в ту епоху, показуючи не лише її особливості, а й вади. Флобер не захоплювався тим суспільством – він його висміяв у притаманній йому манері іронічної трагікомедії.

У романі розкрито найменші деталі образів головних героїв – Емми, її чоловіка Шарля та коханця Родольфа; кожен з них доволі реалістичний та суперечливий, що змушує замислюватися над особистими та суспільними цінностями й моральними вадами. Якщо ви полюбляєте яскраву та пронизливу класику, поспішайте скачати «Пані Боварі» Гюстава Флобера.

Слухати аудіокнигу «Пані Боварі» Гюстава Флобера онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Пані Боварі» Гюстава Флобера та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Пані Боварі» Гюстава Флобера: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Пані Боварі» Гюстава Флобера і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Пані Боварі» Гюстава Флобера українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пані Боварі» Гюстава Флобера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *