«Пані Метелиця» Брати (Якоб і Вільгельм) Грімм

«Пані Метелиця» Брати (Якоб і Вільгельм) Грімм

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2620 переглядів
2620 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Пані Метелиця» Братів (Якоба і Вільгельма) Грімм (анотація)

Ходять чутки, що казку «Пані Метелиця» склав народ, але все ж таки записали її Брати (Якоб і Вільгельм) Грімм. Вперше її опублікували в першому томі збірки «Дитячих та сімейних казок» в 1812 році.

Кожен, хто багато працює, має право отримати достойну винагороду. Але в житті все не так однозначно і часом дуже важко вибороти справедливість.

Історія сім’ї, де жінка возвеличує рідну доньку та принижує свою падчерку, розлетілась по усьому світі. Але їй пощастило та вона опинилась в гостях у чарівної пані, яка нарешті зможе їй показати достойну винагороду за її працю. Що отримає лінива донька господарки, опинившись в тих же умовах, що й падчериця? Чи зможе вона досягти того, що і її зведена сестра? Радимо читати онлайн усім книгу «Пані Метелиця» Братів (Якоба і Вільгельма) Грімм українською мовою.

Чарівниця виступає в ролі долі людини, яка рано чи пізно подарує гідну винагороду тим, хто не боїться забруднити руки та добре попрацювати.

Скачати книгу «Пані Метелиця» Братів (Якоба і Вільгельма) Грімм можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Пані Метелиця» Братів (Якоба і Вільгельма) Грімм українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пані Метелиця» Братів (Якоба і Вільгельма) Грімм

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *