«Паперові міста» Джон Грін

«Паперові міста» Джон Грін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
632 переглядів
632 переглядів

Про книгу «Паперові міста» Джона Гріна

Роман «Паперові міста» – гостросюжетна драматична історія про підліткові ілюзії та розчарування, створена справжнім знавцем людських сердець Джоном Гріном. Цей твір буде цікаво читати онлайн не лише підліткам, а й більш зрілій аудиторії, адже проблеми, що зачіпає автор, нерідко заважають побудувати щастя та насолоджуватися гармонійними стосунками навіть у дорослому житті. В першу чергу, це – прагнення ідеалізувати оточуючих, чекаючи від них зовсім не того, що вони насправді можуть дати.

Життя головного героя книги К’ю Джейкобсена перевернулося догори дригом з тієї особливої ночі, коли його сусідка Марго постукала до нього у вікно. Це було перше дитяче кохання Джейкобсена, і хлопець дуже здивувався, адже останні вісім років дівчина зовсім не спілкувалася з другом дитинства.

Тепер Марго прохала про допомогу. Вона запропонувала К’ю допомогти їй у помсті своїм однокласником, які неодноразово ображали дівчину. Ця ніч була схожа на справжнє божевілля – молоді люди здійснили цілу низку диверсій та «каральних операцій». А вранці К’ю, натхненний спілкуванням з коханою, вирішив відновити з нею стосунки.

Подиву хлопця не було меж, коли він дізнався, що Марго зникла. Єдине, що залишила дівчина для К’ю – таємні зашифровані послання. Головний герой твердо вирішує знайти Марго та остаточно залишитися з нею. Він починає свій дивний квест з розслідуванням, все глибше занурюючись у минуле Марго та проймаючись її проблемами. Він навіть не здогадується, що смілива та зухвала дівчина насправді виявилася не пристосованою до надто жорстокого життя та втекла з цієї «паперової» реальності.

Книга «Паперові міста» – один з найяскравіших і найглибших творів у жанрі Young Adult. Вона сповнена емоцій та бунтарства, щирого прагнення підлітків змінити цей несправедливий світ. Джон Грін в деталях показує, як дорослішають головні герої, як вони контактують з дорослим життям, поступово пізнаючи його підступність і лицемірство. Кінцівка книги не схожа на фінал романтичної казки – все набагато прозаїчніше та реалістичніше. Усі бажаючі можуть скачати «Паперові міста» Джона Гріна в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації, обравши будь-який із запропонованих форматів: fb2, txt, epub або rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Паперові міста» Джона Гріна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *