«Паперові міста» Джон Грін

«Паперові міста» Джон Грін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Паперові міста» Джон Грін

Роман «Паперові міста» – гостросюжетна драматична історія про підліткові ілюзії та розчарування, створена справжнім знавцем людських сердець Джоном Гріном. Цей твір буде цікаво читати онлайн не лише підліткам, а й більш зрілій аудиторії, адже проблеми, що зачіпає автор, нерідко заважають побудувати щастя та насолоджуватися гармонійними стосунками навіть у дорослому житті. В першу чергу, це – прагнення ідеалізувати оточуючих, чекаючи від них зовсім не того, що вони насправді можуть дати.

Життя головного героя книги К’ю Джейкобсена перевернулося догори дригом з тієї особливої ночі, коли його сусідка Марго постукала до нього у вікно. Це було перше дитяче кохання Джейкобсена, і хлопець дуже здивувався, адже останні вісім років дівчина зовсім не спілкувалася з другом дитинства.

Тепер Марго прохала про допомогу. Вона запропонувала К’ю допомогти їй у помсті своїм однокласником, які неодноразово ображали дівчину. Ця ніч була схожа на справжнє божевілля – молоді люди здійснили цілу низку диверсій та «каральних операцій». А вранці К’ю, натхненний спілкуванням з коханою, вирішив відновити з нею стосунки.

Подиву хлопця не було меж, коли він дізнався, що Марго зникла. Єдине, що залишила дівчина для К’ю – таємні зашифровані послання. Головний герой твердо вирішує знайти Марго та остаточно залишитися з нею. Він починає свій дивний квест з розслідуванням, все глибше занурюючись у минуле Марго та проймаючись її проблемами. Він навіть не здогадується, що смілива та зухвала дівчина насправді виявилася не пристосованою до надто жорстокого життя та втекла з цієї «паперової» реальності.

Книга «Паперові міста» – один з найяскравіших і найглибших творів у жанрі Young Adult. Вона сповнена емоцій та бунтарства, щирого прагнення підлітків змінити цей несправедливий світ. Джон Грін в деталях показує, як дорослішають головні герої, як вони контактують з дорослим життям, поступово пізнаючи його підступність і лицемірство. Кінцівка книги не схожа на фінал романтичної казки – все набагато прозаїчніше та реалістичніше. Усі бажаючі можуть скачати «Паперові міста» Джона Гріна в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації, обравши будь-який із запропонованих форматів: fb2, txt, epub або rtf.

Рекомендації

Ми були брехунами
Ми були брехунами Емілі Локгарт
Маленька паризька книгарня
Маленька паризька книгарня Ніна Джордж
Подорож собаки
Подорож собаки Брюс Кемерон
Одного разу на Різдво
Одного разу на Різдво Джозі Сільвер

Відгуки на книгу «Паперові міста» Джон Грін