«Паперовий звіринець» Кен Лю

«Паперовий звіринець» Кен Лю

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
480 переглядів
480 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Паперовий звіринець» Кена Лю (анотація)

За оповідання «Паперовий звіринець» автор нагороджений преміями Неб’юла, Г’юго і World Fantasy.

Оригамі – мистецтво створення фігурок із паперу – зародилося в Стародавньому Китаї. Мама головного героя оповідання «Паперовий звіринець» володіла ним досконало і часто робила сину маленьких тварин із паперу. В дитинстві він їх дуже любив, аж поки не усвідомив, що він – інший. Американець із вузьким розрізом очей і іншим кольором шкіри. Стіна у стосунках між мамою і сином ставала все вищою. Але одного дня він намагається прочитати лист вже покійної мами, написаний невідомою йому китайською мовою. І паперові звірі оживають…

В збірці багато оповідань на різні теми, але в основі кожної історії – стосунки між людьми, не бажання зрозуміти іншого і зробити перший крок на зустріч, не вміння прийняти себе та інших.

Кен Лю – один із найвідоміших авторів в американській літературі. Він є багаторазовим лауреатом премій Nebula, Hugo, World Fantasy, Sidewise та Science Fiction & Fantasy Translation, його ім’я згадувалося серед номінантів на премії Sturgeon та Locus.

Його коротке оповідання «Паперовий звіринець» – перший в історії твір художньої літератури, який за один рік отримав перемогу у трьох престижних преміях Nebula, Hugo і World Fantasy Awards. Кен Лю також переклав у 2015 році роман китайського фантаста Лю Цисіня «Проблема трьох тіл», який став першим перекладним твором, що став переможцем премії Hugo.

Слухати оповідання «Паперовий звіринець» Кена Лю онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Паперовий звіринець» Кена Лю українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Паперовий звіринець» Кена Лю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *