«Парадокс довголіття» Стівен Гандрі

«Парадокс довголіття» Стівен Гандрі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1631 переглядів
1631 переглядів

Короткий зміст книги «Парадокс довголіття» Стівена Гандрі (анотація)

Автор бестселера New York Times “Парадокс рослин» представляє безпрецедентний план для довгого, здорового і щасливого життя. Наші клітини починають старіти з моменту нашого народження, але старіння не повинно означати руйнування. Всесвітньо відомий хірург доктор Стівен Гандріх лікував пацієнтів похилого віку більшу частину своєї кар’єри. Він знає — всі думають, що хотіли б жити вічно, поки не досягнуть середнього віку і не стануть свідками страждань своїх батьків і навіть однолітків. Так як же нам вирішити парадокс між бажанням дожити до глибокої старості і бажанням не старіти, зберігаючи всі переваги молодості? Ви знайдете відповідь у цій революційній книзі.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Парадокс довголіття» Стівена Гандрі та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Парадокс довголіття» Стівена Гандрі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Парадокс довголіття» Стівена Гандрі і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Парадокс довголіття» Стівена Гандрі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *