«Парадокс Шимпанзе. Менеджмент розуму» Стів Пітерс

«Парадокс Шимпанзе. Менеджмент розуму» Стів Пітерс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3473 переглядів
3473 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Парадокс Шимпанзе. Менеджмент розуму» Стіва Пітерса (анотація)

Книга «Парадокс Шимпанзе. Менеджмент розуму» Стіва Пітерса, професора та консультанта з психіатрії, навчає людей краще розуміти себе та оточуючих, керувати власними думками і емоціями, бачити, як працює людський розум, підвищувати рівень життя і знаходити перешкоди, які заважають досягати успіху і конкретних цілей.

Якщо вірити автору, то кожна людина приходить у цей світ з уже готовим набором індивідуальних особливостей, частину з яких змінити можна (за необхідності), а до інших доведеться просто звикнути. А от як відрізнити їх між собою, якраз і розповідається в книжці.

Професор називає лімбічну систему людського мозку, яка відповідає за емоції, Шимпанзе. І особливість у тому, що за природу цієї «тваринки» людина відповідати не може, але, щоб вона стала другом, а не ворогом, варто знати, як нею керувати. Автор книги такою інформацією володіє і готовий нею ділитись з кожним, хто хоче її почути. Читаючи її, можна дізнатись, як Шимпанзе діє і чому все відбувається саме так, а також отримати конкретні рекомендації щодо того, як з ним поводитись, щоб тримати його під своїм контролем, а не навпаки.

Керувати емоціями та думками можливо – у цьому на практиці переконався професор, який вже багато років працює клінічним психіатром і спостерігає за різними людьми, серед яких як звичайні громадяни, так і спортсмени, для яких контроль над емоціями має дуже важливе значення. Багато для кого цей досвід стане корисним.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Парадокс Шимпанзе. Менеджмент розуму» Стіва Пітерса та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Парадокс Шимпанзе. Менеджмент розуму» Стіва Пітерса: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Парадокс Шимпанзе. Менеджмент розуму» Стіва Пітерса і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Парадокс Шимпанзе. Менеджмент розуму» Стіва Пітерса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *