«Парадокс» Володимир Короленко

«Парадокс» Володимир Короленко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
707 переглядів
707 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Парадокс» Володимира Короленко (анотація)

Книга «Парадокс» Володимира Короленка присвячена пошуку сенсу існування людини. Цікаво, що цей твір був написаний, за словами автора, за день. Але трагічно те, що приводом для його написання стали події в житті письменника. Мова йде про той факт, що під час подорожі до Америки померла донька письменника, через що він почував себе розбитим та спустошеним.

Твір розповідає про життя двох героїв, яким всього лиш 8 та 10 років відповідно. Вони є братами, що з радістю проводять час на задньому подвір’ї, граючись та фантазуючи про різні речі. Великі купи сміття для них є таємничими та загадковими лабіринтами. Разом з тим в нарисі з’являються персонажі-бідняки, яким не так сильно пощастило в житті. Через їх образи автор розкриває соціальні проблеми. До речі, читати онлайн книгу «Парадокс» Володимира Короленка українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Через колаж героїв письменник роздумує про проблему, яка згадувалась на початку – в чому сенс існування людини? Афоризм одного з персонажів, що людина створена для щастя, як птиця для польоту, має наштовхнути читача на роздуми, чи може бути ще якийсь сенс в тому, що людина живе на землі.

Скачати книгу «Парадокс» Володимира Короленк можна українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Парадокс» Володимира Короленко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Парадокс» Володимира Короленко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *