«Пархімове снідання» Григорій Квітка-Основ’яненко

«Пархімове снідання» Григорій Квітка-Основ’яненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2752 переглядів
2752 переглядів

Про книгу «Пархімове снідання» Григорія Квітки-Основ’яненко

Григорій Квітка-Основ’яненко вважається фундатором жанру соціально-побутової комедії в українській прозі. Завдяки широкому використанню елементів народної творчості, його твори відрізняються яскравістю й співучістю, виразним і живим мовленням, великою кількістю іронічних сцен.

У своїй книзі «Пархімове снідання» автор висміює сімейний побут дурнуватого Пархома та його залежність від хитрої та деспотичної дружини, яка виявилася ще й зрадливою. Тримаючи його голодним, вона хизувалася гарним вбранням та гуляла з паничами, не приховуючи свою зраду від нещасного чоловіка та знущаючись з нього.

Кінцівка твору досить красномовна і повчальна, і цей гіркий гумор, яким пройнята вся повість, змушує замислитися над реаліями сьогодення, адже в наш час теж трапляються схожі ситуації. Прийом бурлеску, який майстерно використовує автор, робить повість особливо драматичною.

Якщо ви шукаєте витоки гумористично-реалістичної української прози, пропонуємо читати онлайн книгу «Пархімове снідання» Григорія Квітки-Основ’яненка українською мовою. Повість побудована на фольклорі – народні прислів’я та приказки органічно легли в основу сюжетної лінії.

Поспішайте скачати книгу «Пархімове снідання» Григорія Квітки-Основ’яненка абсолютно безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши найзручніший формат для скачування серед запропонованих: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Скачати безкоштово книгу «Пархімове снідання» Григорія Квітки-Основ’яненко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пархімове снідання» Григорія Квітки-Основ’яненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *