«Парі на наречену» Мар'яна Доля, Холод Влада

«Парі на наречену» Мар'яна Доля, Холод Влада

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
613 переглядів
613 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Парі на наречену» Мар'яни Долі, Холод Влади (анотація)

Станіслав: “Здавалося, я мав усе, про що можна тільки мріяти. Та несподівано я дізнався, що кохана Ніколь проміняла мене на кар’єру в Голівуді. Мені захотілося помститися їй, і я погодився на пропозицію друга укласти парі: зробити з простачки “зіркову” наречену. Якби я знав, до чого це призведе, обминав би супермаркети десятою дорогою…”

Маргарита: “Таких невезучих людей, як я, ще треба пошукати! Приїхала з села вступати на акторський факультет, і не пройшла за конкурсом… Довелося йти працювати касиркою в супермаркет. Робота нервова, а тут ще й різні неадеквати серед покупців трапляються…

Уявляєте, один із них запропонував мені зіграти роль своєї нареченої. Але якби я знала, що трапиться потім, то краще б одразу послала його за відомою адресою…”


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Парі на наречену» Мар'яни Долі, Холод Влади та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Парі на наречену» Мар'яни Долі, Холод Влади: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Парі на наречену» Мар'яни Долі, Холод Влади і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Парі на наречену» Мар'яни Долі, Холод Влади

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *