«Париж для самотніх та інші історії (збірник)» Джоджо Мойєс

«Париж для самотніх та інші історії (збірник)» Джоджо Мойєс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2460 переглядів
2460 переглядів

Про книгу «Париж для самотніх та інші історії (збірник)» Джоджо Мойєс

Джоджо Мойєс належить до тих авторів, які створюють атмосферні, світлі й душевні твори з надзвичайною енергетикою та потужним післясмаком. Її книги надихають на внутрішнє переродження й нові емоції, розкривають цікаві грані людських стосунків. Збірка оповідань “Париж для самотніх та інші історії” – яскравий приклад такої літератури.

У центрі сюжету розповіді “Париж для самотніх” – непримітна та скромна дівчина Нелл, яка любить все планувати заздалегідь. Вона хоче провести романтичний уік-енд зі своїм бойфрендом Пітом у Парижі, проте хлопець не приходить на вокзал, пообіцявши приїхати пізніше. Як і очікувала дівчина, він не додержує слова.

Щоб довести, що вона здатна на авантюри, головна героїня вирішує їхати у “місто закоханих” одна. Несподіване знайомство з мотоциклістом Фабіаном та його компанією перевертає життя дівчини з ніг на голову. Нелл відкриває себе нову – таку, якою завжди боялась бути. Авторка підкреслює, що не треба цуратися поворотів долі та нових відчуттів – можливо, десь серед них можна зустріти заховане щастя.

До книги “Париж для самотніх та інші історії” увійшли ще десять оповідань, сповнених щирості, доброти й гумору. Ці невеличкі твори розкривають нашу буденність, змушують замислитися над справжніми почуттями, що часто губляться у невпинному вирі життя. Спільна риса всіх оповідань збірника – цікава кінцівка, що наштовхує на глибокі філософські роздуми щодо невідворотності долі та правильності життєвого вибору.

Герої, які сходять зі сторінок книги, зрозумілі читачеві – всі сюжети влучно відображають наше буденне життя. Персонажі оповідань намагаються відродити віру в себе, відстоюють свою репутацію, купують красиві речі, дбають про зовнішність…

І зовсім неочікуваним гостем у цих ситуаціях є кохання – воно приходить зненацька і переписує сюжет усіх історій на свій розсуд. Іноді виходить кумедно, іноді – сумно, іноді – магічно і заплутано…

Збірку “Париж для самотніх та інші історії” варто скачати й читати тим, хто хоче відпочити від життєвих турбот і наповнити своє серце легкістю, грайливістю та романтикою. Джоджо Мойєс заряджає позитивом і дає можливість зануритися у свої мрії.

Скачати безкоштово книгу «Париж для самотніх та інші історії (збірник)» Джоджо Мойєс

Рекомендації

Відгуки на книгу «Париж для самотніх та інші історії (збірник)» Джоджо Мойєс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *