«Париж для самотніх та інші історії (збірник)» Джоджо Мойєс

«Париж для самотніх та інші історії (збірник)» Джоджо Мойєс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Париж для самотніх та інші історії (збірник)» Джоджо Мойес

Джоджо Мойєс належить до тих авторів, які створюють атмосферні, світлі й душевні твори з надзвичайною енергетикою та потужним післясмаком. Її книги надихають на внутрішнє переродження й нові емоції, розкривають цікаві грані людських стосунків. Збірка оповідань “Париж для самотніх та інші історії” – яскравий приклад такої літератури.

У центрі сюжету розповіді “Париж для самотніх” – непримітна та скромна дівчина Нелл, яка любить все планувати заздалегідь. Вона хоче провести романтичний уік-енд зі своїм бойфрендом Пітом у Парижі, проте хлопець не приходить на вокзал, пообіцявши приїхати пізніше. Як і очікувала дівчина, він не додержує слова.

Щоб довести, що вона здатна на авантюри, головна героїня вирішує їхати у “місто закоханих” одна. Несподіване знайомство з мотоциклістом Фабіаном та його компанією перевертає життя дівчини з ніг на голову. Нелл відкриває себе нову – таку, якою завжди боялась бути. Авторка підкреслює, що не треба цуратися поворотів долі та нових відчуттів – можливо, десь серед них можна зустріти заховане щастя.

До книги “Париж для самотніх та інші історії” увійшли ще десять оповідань, сповнених щирості, доброти й гумору. Ці невеличкі твори розкривають нашу буденність, змушують замислитися над справжніми почуттями, що часто губляться у невпинному вирі життя. Спільна риса всіх оповідань збірника – цікава кінцівка, що наштовхує на глибокі філософські роздуми щодо невідворотності долі та правильності життєвого вибору.

Герої, які сходять зі сторінок книги, зрозумілі читачеві – всі сюжети влучно відображають наше буденне життя. Персонажі оповідань намагаються відродити віру в себе, відстоюють свою репутацію, купують красиві речі, дбають про зовнішність…

І зовсім неочікуваним гостем у цих ситуаціях є кохання – воно приходить зненацька і переписує сюжет усіх історій на свій розсуд. Іноді виходить кумедно, іноді – сумно, іноді – магічно і заплутано…

Збірку “Париж для самотніх та інші історії” варто скачати й читати тим, хто хоче відпочити від життєвих турбот і наповнити своє серце легкістю, грайливістю та романтикою. Джоджо Мойєс заряджає позитивом і дає можливість зануритися у свої мрії.

Завантажити безкоштовно книгу «Париж для самотніх та інші історії (збірник)» Джоджо Мойес

Завантажити книгу «Париж для самотніх та інші історії (збірник)» у форматі:

Рекомендації

Знищ мене
Знищ мене Тагере Мафі
Молоко з кров’ю
Молоко з кров’ю Люко Дашвар
Жiнка його мрiї
Жiнка його мрiї Олесь Ульяненко
Чуття і чутливість
Чуття і чутливість Джейн Остін

Відгуки на книгу «Париж для самотніх та інші історії (збірник)» Джоджо Мойес