«Паризька пригода» Гі де Мопассан

«Паризька пригода» Гі де Мопассан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
733 переглядів
733 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Паризька пригода» Гі де Мопассана (анотація)

Гі де Мопассан – талановитий і відвертий письменник, чиє ім’я пов’язують зі сміливою та іронічною класичною літературою. У своїх книгах він не лише звеличував кохання та кращі прояви людських якостей, а й показував вади людини, висміював увесь «бруд», який тільки може увібрати людська душа. І два століття тому це було не менш актуально, ніж зараз. Цей талановитий письменник писав не лише блискучі романи й повісті, а й невеличкі оповідання, що влучають в самісіньке серце.

Новели Гі де Мопассана – пронизливі твори, присвячені темі кохання та різних його боків. На відміну від романтичних авторів, він не приховує справжню суть кохання – воно може легко запаморочити голову, наштовхнути на безглузді вчинки, авантюри та пригоди.

Саме так сталося з головною героїнею твору «Паризька пригода». Жінка вирішила пізнати справжнє кохання – пристрасне та жагуче, а для цього вирішила поїхати до Парижу, вирватися з провінції. Це яскраве місто вабило її своєю розпустою, і, незважаючи на свій статус заміжньої жінки, вона із задоволенням кинулася до нього в обійми, залишивши свої шлюбні зобов’язання десь позаду…

Неочікуваний фінал книги доводить важливість сімейних цінностей, говорить не лише про аморальність подружньої зради, а й про її недоречність навіть у такому романтичному місті як Париж. Окрім цього, починаючи читати онлайн цю новелу, ми яскраво бачимо наші внутрішні мотиви та підступні бажання – наприклад, пізнати щось заборонене або переконатися в тому, що в інших життя цікавіше та емоційно багатше, ніж у нас. Автор є тонким психологом, тому його героїв легко впізнати в нас самих, наших знайомих, друзів, сусідів…

Книга «Паризька пригода» – приклад легкої, гумористичної і в той самий час повчальної історії, що доводить: кохання – це не лише задоволення та пристрасть, а й стабільність, вірність і щоденна робота. якщо ви хочете прогулятися Парижем, пройнятися його атмосферою з романтично-авантюрними настроями, поспішайте скачати «Паризька пригода» Гі де Мопассана.

Цей твір чекає на вас у нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Цю та інші новели видатного французького письменника ви отримаєте безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Паризька пригода» Гі де Мопассана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Паризька пригода» Гі де Мопассана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *