«Паризька пригода» Гі де Мопассан

«Паризька пригода» Гі де Мопассан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
194 переглядів
194 переглядів

Про книгу «Паризька пригода» Гі де Мопассана

Гі де Мопассан – талановитий і відвертий письменник, чиє ім’я пов’язують зі сміливою та іронічною класичною літературою. У своїх книгах він не лише звеличував кохання та кращі прояви людських якостей, а й показував вади людини, висміював увесь «бруд», який тільки може увібрати людська душа. І два століття тому це було не менш актуально, ніж зараз. Цей талановитий письменник писав не лише блискучі романи й повісті, а й невеличкі оповідання, що влучають в самісіньке серце.

Новели Гі де Мопассана – пронизливі твори, присвячені темі кохання та різних його боків. На відміну від романтичних авторів, він не приховує справжню суть кохання – воно може легко запаморочити голову, наштовхнути на безглузді вчинки, авантюри та пригоди.

Саме так сталося з головною героїнею твору «Паризька пригода». Жінка вирішила пізнати справжнє кохання – пристрасне та жагуче, а для цього вирішила поїхати до Парижу, вирватися з провінції. Це яскраве місто вабило її своєю розпустою, і, незважаючи на свій статус заміжньої жінки, вона із задоволенням кинулася до нього в обійми, залишивши свої шлюбні зобов’язання десь позаду…

Неочікуваний фінал книги доводить важливість сімейних цінностей, говорить не лише про аморальність подружньої зради, а й про її недоречність навіть у такому романтичному місті як Париж. Окрім цього, починаючи читати онлайн цю новелу, ми яскраво бачимо наші внутрішні мотиви та підступні бажання – наприклад, пізнати щось заборонене або переконатися в тому, що в інших життя цікавіше та емоційно багатше, ніж у нас. Автор є тонким психологом, тому його героїв легко впізнати в нас самих, наших знайомих, друзів, сусідів…

Книга «Паризька пригода» – приклад легкої, гумористичної і в той самий час повчальної історії, що доводить: кохання – це не лише задоволення та пристрасть, а й стабільність, вірність і щоденна робота. якщо ви хочете прогулятися Парижем, пройнятися його атмосферою з романтично-авантюрними настроями, поспішайте скачати «Паризька пригода» Гі де Мопассана.

Цей твір чекає на вас у нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Цю та інші новели видатного французького письменника ви отримаєте безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Паризька пригода» Гі де Мопассана