«Пасажир» Олег Драч

«Пасажир» Олег Драч

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
451 переглядів
451 переглядів

Про книгу «Пасажир» Олега Драча

Мандрівка потягом – це завжди романтика. Сусіди, яких ми зустрічаємо в купе, бувають дуже щирими співрозмовниками. І все це тому, що ми, виходячи на станції, більше їх не побачимо. Таке ж знайомство відбулося і з головним героєм книги «Пасажир» – Северином, який прямував до Львова потягом «Санкт-Петербург – Львів». Їхня розмова, що швидко переросла в ідеологічну суперечку, була не просто гарячою – вона відкрила нові грані світосприйняття, але так до кінця і не показала, хто саме ховається за кожним з героїв. Філософія виявилася більш чіткою, ніж їхні особистості.

Северин сів у потяг у Києві – в його купе вже їхав загадковий сусід. Їхня розмова стосувалася звичайних поверхових речей, проте непомітно вона переростає у щось більш глибинне. Тут змінюються риси характеру й облич, відгострюється майстерність суперечки, образи, змальовані героями, стають чіткими та водночас суперечливими.

Починаючи читати онлайн цей роман, легко уявляєш себе на місці з героїв, подумки включаючись у цю розмову. Олег Драч не скидає завісу таємничості з пасажирів – обидва є досить дивними і не до кінця зрозумілими, і навіть кінцевий пункт подорожі стає примарою.

Сам автор говорить, що його книга є досить метафоричною – вона має знайти своє вираження на екрані або театральній сцені. Зміст і форма постійно міняються місцями, даючи зелене світло драматургії з різноманітними внутрішніми метаморфозами.

Тематика розмов і сутичок головних героїв не є новою для будь-якого читача. Моральні питання, філософія, політика, культурологічні думки – все це перебуває в свідомості кожного з нас. Але при цьому роман «Пасажир» дає змогу відчути щось нове, перезавантажити власну свідомість, витягти з її глибин те, про що ми давно забули.

Якщо ви шукаєте загадково-метафоричну книгу з мандрівною романтикою, радимо скачати «Пасажир» Олега Драча. Цей твір втягне вас у вир емоцій та відвертих зізнань, згадувань і рефлексії, подарує нові відчуття від читання художньої літератури. Ви відчуєте себе справжнім мандрівником, ступивши за межу звичайних побутових роздумів та сколихнувши свою підсвідомість. Роман знаходиться в нашій бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі бажаючі, увійшовши на наш сайт, отримають його безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пасажир» Олега Драча

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *