«Пасажир» Олег Драч

«Пасажир» Олег Драч

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Пасажир» Олега Драча

Мандрівка потягом – це завжди романтика. Сусіди, яких ми зустрічаємо в купе, бувають дуже щирими співрозмовниками. І все це тому, що ми, виходячи на станції, більше їх не побачимо. Таке ж знайомство відбулося і з головним героєм книги «Пасажир» – Северином, який прямував до Львова потягом «Санкт-Петербург – Львів». Їхня розмова, що швидко переросла в ідеологічну суперечку, була не просто гарячою – вона відкрила нові грані світосприйняття, але так до кінця і не показала, хто саме ховається за кожним з героїв. Філософія виявилася більш чіткою, ніж їхні особистості.

Северин сів у потяг у Києві – в його купе вже їхав загадковий сусід. Їхня розмова стосувалася звичайних поверхових речей, проте непомітно вона переростає у щось більш глибинне. Тут змінюються риси характеру й облич, відгострюється майстерність суперечки, образи, змальовані героями, стають чіткими та водночас суперечливими.

Починаючи читати онлайн цей роман, легко уявляєш себе на місці з героїв, подумки включаючись у цю розмову. Олег Драч не скидає завісу таємничості з пасажирів – обидва є досить дивними і не до кінця зрозумілими, і навіть кінцевий пункт подорожі стає примарою.

Сам автор говорить, що його книга є досить метафоричною – вона має знайти своє вираження на екрані або театральній сцені. Зміст і форма постійно міняються місцями, даючи зелене світло драматургії з різноманітними внутрішніми метаморфозами.

Тематика розмов і сутичок головних героїв не є новою для будь-якого читача. Моральні питання, філософія, політика, культурологічні думки – все це перебуває в свідомості кожного з нас. Але при цьому роман «Пасажир» дає змогу відчути щось нове, перезавантажити власну свідомість, витягти з її глибин те, про що ми давно забули.

Якщо ви шукаєте загадково-метафоричну книгу з мандрівною романтикою, радимо скачати «Пасажир» Олега Драча. Цей твір втягне вас у вир емоцій та відвертих зізнань, згадувань і рефлексії, подарує нові відчуття від читання художньої літератури. Ви відчуєте себе справжнім мандрівником, ступивши за межу звичайних побутових роздумів та сколихнувши свою підсвідомість. Роман знаходиться в нашій бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі бажаючі, увійшовши на наш сайт, отримають його безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Тінь сови
Тінь сови Василь Шкляр
Королівська обіцянка
Королівська обіцянка Марина та Сергій Дяченко
Ключ від Королівства
Ключ від Королівства Марина та Сергій Дяченко
Зло не має влади
Зло не має влади Марина та Сергій Дяченко

Відгуки на книгу «Пасажир» Олега Драча

Комментарии для сайта Cackle