«Пастка для різника» Юрій Даценко

«Пастка для різника» Юрій Даценко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
167 переглядів
167 переглядів

Про книгу «Пастка для різника» Юрія Даценко

І знов історія про сумнозвісного Джека-Різника, яку на цей раз дуже цікаво розповів сучасний український письменник Юрій Даценко. Цей роман – перший для автора, але оригінальний стиль написання заворожує читача буквально з першої сторінки.

Події Лондона 19 ст. повторюються в українському Проскурові. Низка страшних вбивств жінок тримає у страху все місто, а поліція ув’язнює невинних і не здатна зарадити.

Хірург Яків Ровнєр, оглядаючи новий понівечений труп повії, вирішує взяти справу до своїх рук. Вже перші кроки на шляху розслідування приводять його до думки, що вбивця – ні хто інший, як той самий Джек-Різник. Надто схожий почерк у злочинця. Проте несподівані знахідки на місці вбивства наступної жертви змушують Ровнєра по-новому поглянути на розслідування. І наслідки цього рішення дійсно вражають. Хто ж цей містичний різник?

Щоб пережити весь жах від знівечених трупів і разом із молодим лікарем спробувати розгадати страшну загадку, треба читати онлайн книгу «Пастка для різника» Юрія Даценка, написану чудовою українською мовою. Гарантовано, що ви, як і вражений молодий чоловік, забажаєте провести власне розслідування, коли стане зрозуміло, що поліцейські схибили.

Також ми пропонуємо скачати книгу Юрія Даценка «Пастка для різника», причому зовсім безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) з можливістю вибрати будь-який зручний для вас формат: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пастка для різника» Юрія Даценко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *