«Пастка для різника» Юрій Даценко

«Пастка для різника» Юрій Даценко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4887 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Пастка для різника» Юрія Даценко (анотація)

І знов історія про сумнозвісного Джека-Різника, яку на цей раз дуже цікаво розповів сучасний український письменник Юрій Даценко. Цей роман – перший для автора, але оригінальний стиль написання заворожує читача буквально з першої сторінки.

Події Лондона 19 ст. повторюються в українському Проскурові. Низка страшних вбивств жінок тримає у страху все місто, а поліція ув’язнює невинних і не здатна зарадити.

Хірург Яків Ровнєр, оглядаючи новий понівечений труп повії, вирішує взяти справу до своїх рук. Вже перші кроки на шляху розслідування приводять його до думки, що вбивця – ні хто інший, як той самий Джек-Різник. Надто схожий почерк у злочинця. Проте несподівані знахідки на місці вбивства наступної жертви змушують Ровнєра по-новому поглянути на розслідування. І наслідки цього рішення дійсно вражають. Хто ж цей містичний різник?

Щоб пережити весь жах від знівечених трупів і разом із молодим лікарем спробувати розгадати страшну загадку, треба читати онлайн книгу «Пастка для різника» Юрія Даценка, написану чудовою українською мовою. Гарантовано, що ви, як і вражений молодий чоловік, забажаєте провести власне розслідування, коли стане зрозуміло, що поліцейські схибили.

Також ми пропонуємо скачати книгу Юрія Даценка «Пастка для різника», причому зовсім безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) з можливістю вибрати будь-який зручний для вас формат: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Пастка для різника» Юрія Даценко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Пастка для різника» Юрія Даценко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пастка для різника» Юрія Даценко

Одна відповідь до “Пастка для різника”

  1. Маріанна Маріанна сказав:

    Про Джека-Різника я читала вже не один раз, але найкращу історію все ж таки написав наш українець Даценко. “Пастка для різника” незвична та оригінальна в порівнянні з іншими. Я відчула себе невидимым наглядачем та разом з героями пройшла кожну сторінку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *