«Пастка зарозумілості. Чому розумні люди вчиняють тупо» Девід Робсон

«Пастка зарозумілості. Чому розумні люди вчиняють тупо» Девід Робсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
85 переглядів
85 переглядів

Про книгу «Пастка зарозумілості. Чому розумні люди вчиняють тупо» Девіда Робсона

Бажаєте провести вільний вечір у компанії з цікавою книгою? Тоді обов’язково зверніть увагу на книгу «Пастка зарозумілості. Чому розумні люди вчиняють тупо». У нас на сайті ви можете читати онлайн книгу «Пастка зарозумілості. Чому розумні люди вчиняють тупо» Девіда Робсона українською мовою з будь-якого пристрою.

Книга змушує задуматися, а чи справді рівень IQ є показником розуму? Можна бути дуже розумним чи геніальним з високим рівнем аналітичного інтелекту, та не мати гострого розуму та мудрості. Результати тесту не гарантують велику заробітну плату чи стрімкий кар’єрний ріст. Насправді ж, показники розуму залежать і від інших здібностей. Для того, щоб підкорювати вершини, необхідно мати раціональний склад розуму та мудрість.

Гарна новина – розвинути в собі ці якості може кожен охочий, варто лише захотіти. А ще не варто забувати про інші види інтелекту, наприклад, творчий та побутовий. Для розвитку своєї особистості варто зробити перший крок, який і стане відправною точкою до успіху. І цим кроком може стати книга «Пастка зарозумілості. Чому розумні люди вчиняють тупо».

Автор дає цінні поради, як покращити рівень свого інтелекту та не пошитися в дурні. Він висвітлює найбільші помилки у світогляді розумних особистостей, що дозволяє читачу набагато краще засвоїти прочитану інформацію.

Ми пропонуємо скачати книгу «Пастка зарозумілості. Чому розумні люди вчиняють тупо» Девіда Робсона безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в зручних форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Пастка зарозумілості. Чому розумні люди вчиняють тупо» Девіда Робсона

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пастка зарозумілості. Чому розумні люди вчиняють тупо» Девіда Робсона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *