«Пастка зарозумілості. Чому розумні люди вчиняють тупо» Девід Робсон

«Пастка зарозумілості. Чому розумні люди вчиняють тупо» Девід Робсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1438 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Пастка зарозумілості. Чому розумні люди вчиняють тупо» Девіда Робсона (анотація)

Бажаєте провести вільний вечір у компанії з цікавою книгою? Тоді обов’язково зверніть увагу на книгу «Пастка зарозумілості. Чому розумні люди вчиняють тупо». У нас на сайті ви можете читати онлайн книгу «Пастка зарозумілості. Чому розумні люди вчиняють тупо» Девіда Робсона українською мовою з будь-якого пристрою.

Книга змушує задуматися, а чи справді рівень IQ є показником розуму? Можна бути дуже розумним чи геніальним з високим рівнем аналітичного інтелекту, та не мати гострого розуму та мудрості. Результати тесту не гарантують велику заробітну плату чи стрімкий кар’єрний ріст. Насправді ж, показники розуму залежать і від інших здібностей. Для того, щоб підкорювати вершини, необхідно мати раціональний склад розуму та мудрість.

Гарна новина – розвинути в собі ці якості може кожен охочий, варто лише захотіти. А ще не варто забувати про інші види інтелекту, наприклад, творчий та побутовий. Для розвитку своєї особистості варто зробити перший крок, який і стане відправною точкою до успіху. І цим кроком може стати книга «Пастка зарозумілості. Чому розумні люди вчиняють тупо».

Автор дає цінні поради, як покращити рівень свого інтелекту та не пошитися в дурні. Він висвітлює найбільші помилки у світогляді розумних особистостей, що дозволяє читачу набагато краще засвоїти прочитану інформацію.

Ми пропонуємо скачати книгу «Пастка зарозумілості. Чому розумні люди вчиняють тупо» Девіда Робсона безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в зручних форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Пастка зарозумілості. Чому розумні люди вчиняють тупо» Девіда Робсона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Пастка зарозумілості. Чому розумні люди вчиняють тупо» Девіда Робсона українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пастка зарозумілості. Чому розумні люди вчиняють тупо» Девіда Робсона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *