«Патологія сексуальних потягів. Посібник з профайлингу» Карл Густав Юнг, Леопольд Сонді

«Патологія сексуальних потягів. Посібник з профайлингу» Карл Густав Юнг, Леопольд Сонді

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
262 переглядів
262 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Патологія сексуальних потягів. Посібник з профайлингу» Карла Густава Юнга, Леопольда Сонді (анотація)

Подивіться на обличчя людей. Цілком імовірно, що їх застиглі гримаси вам не сподобаються, але все ж таки потрібно обрати найменш неприємну гримасу…
Навіщо? Від цього вибору буде залежати ваш життєвий шлях, вибір чоловіка, роботи чи друзів. У кожної людини є темний, злочинний бік. Над кожним тією чи іншою мірою тяжіють архетипи та символи, щеплені суспільством. Першим про це заговорив знаменитий учень З. Фрейда Карл Густав Юнг. Леопольд Сонді навчився визначати ці архетипи та провідні моделі поведінки не шляхом багаторічного психоаналізу, а за допомогою простого п’ятихвилинного тесту.

“Патологія сексуальних потягів. Посібник з профайлингу” – це книга, яка провокує читачів задуматися про тему темніших сторін людської природи та їх вплив на наше життя. Автор, Леопольд Сонді, пропонує методи профайлингу для визначення патологічних сексуальних потягів людей.

Книга відкриває обговорення про архетипи та символи, які присутні в кожній людині, і як вони впливають на наші вчинки та вибори у житті. Автор наголошує на тому, що кожна людина має темну сторону, і важливо розуміти ці аспекти для розуміння себе та інших. Він також посилається на внесок Карла Густава Юнга в дослідження цих тем.

Ключовою частиною книги є метод профайлингу, який автор пропонує для виявлення патологічних сексуальних потягів. Він описує простий тест, який може бути проведений за п’ять хвилин і допоможе визначити певні аспекти поведінки людини. Цей підхід дає можливість ближче познайомитися зі своїми сексуальними потягами та зрозуміти їх сутність.

Однак, необхідно зазначити, що тематика цієї книги направлена на вузьку цільову аудиторію та може викликати дискомфорт і бути неприємною для непідготовлених читачів. Питання патологічних сексуальних потягів вимагає дуже чутливого та етичного підходу.

Загалом, “Патологія сексуальних потягів. Посібник з профайлингу” пропонує підхід до вивчення патологічних сексуальних потягів, але вимагає додаткового критичного мислення та обережного підходу до теми. Важливо розуміти, що психологічні та сексуальні аспекти людини є складними та індивідуальними, і потребують глибокого та усестороннього дослідження.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Патологія сексуальних потягів. Посібник з профайлингу» Карла Густава Юнга, Леопольда Сонді українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Патологія сексуальних потягів. Посібник з профайлингу» Карла Густава Юнга, Леопольда Сонді

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *