«Патріот 1» Віталій Праворський, Ілля Лашко

«Патріот 1» Віталій Праворський, Ілля Лашко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
135 переглядів
135 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Патріот 1» Віталія Праворського, Іллі Лашка (анотація)

Шлях героя – це часто еволюційний процес, який не проходить гладко, інколи за тебе все вирішує доля. А інколи й один необережний натиск кнопки.

Андрій у далекому 2014 був «тітушкою», що приймав участь на стороні антимайдану, але змінив свої погляди на життя та ставлення до країни після того, як побачив іншу сторону, боротьбу протестуючих на майдані. Там він зустрів свою майбутню дружину, доньку генерала, який співпрацював з США та Великобританією, та забрав її на свою Батьківщину, в Чугуїв. Де через 8 років вони очікували на дитину. У 2022-му році, 24-го лютого о 5-й ранку, залп ракет забрав у нього все, що він цінував найбільше у всьому світі. У відчаї та розпачі він погодився прийняти допомогу від тестя, долучившись до спротиву.

Через деякий час, після успішного виконання низки операцій, Андрій був долучений до програми «Патріот».

Патріот – програма залучення молодих людей з неблагополучних регіонів, мета є виховання надійних захисників. Щита та меча країни, України.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Патріот 1» Віталія Праворського, Іллі Лашка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Патріот 1» Віталія Праворського, Іллі Лашка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *