«Патріот 3. Бахмут» Віталій Праворський, Ілля Лашко

«Патріот 3. Бахмут» Віталій Праворський, Ілля Лашко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
88 переглядів
88 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Патріот 3. Бахмут» Віталія Праворського, Іллі Лашка (анотація)

Шлях героя – це часто еволюційний процес, який не проходить гладко, інколи за тебе все вирішує доля. А інколи й один необережний натиск кнопки. Патріот – програма залучення молодих людей з неблагополучних регіонів з метою виховання надійних захисників. Щита та меча країни, України.

Після Херсону Патріоту доручили групу добровольців для стримання наступу «вагнеру». Бахмут – це місце, у якому загартовуються лють, сила та міць. Чи пройде Андрій випробування у пеклі на землі? Дізнайтесь у цьому випуску.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Патріот 3. Бахмут» Віталія Праворського, Іллі Лашка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Патріот 3. Бахмут» Віталія Праворського, Іллі Лашка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *