«Павлiк Морозов (збірник)» Лесь Подерв’янський

«Павлiк Морозов (збірник)» Лесь Подерв’янський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
12077 переглядів
12077 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Павлiк Морозов (збірник)» Леся Подерв’янського (анотація)

З прізвищем Леся Подерв’янського пов’язана досить епатажна літературна творчість. Кожен його твір – це виклик сучасному розбещеному суспільству, бо в ньому, як у дзеркалі, відбиваються всі його вади. Книга «Павлік Морозов» (збірник) – яскраве відображення соціально-ідеологічних, моральних та культурних реалій нашого життя.

Ключовий твір збірки – п’єса «Павлік Морозов», в якій висвітлено цікавий погляд на діяльність відомого радянського піонера в часи Великої вітчизняної війни. Героїчний вчинок Павліка Морозова осмислюється під іншим кутом, а всі, хто зустрічається на шляху відчайдушного піонера, сприймаються ним виключно як вороги радянської влади та його особисті.

Починаючи читати онлайн книгу «Павлік Морозов» (збірник) Леся Подерв’янського українською мовою, відразу кидається в очі специфічна манера розповіді, як і в інших творах автора – суржик з великою кількістю ненормативної лексики. Таким чином автор показує зневажливе ставлення до всіх персонажів, підкреслює деградацію нашого суспільства, висміює його через трагічні й драматичні події.

Якщо ви хочете насолодитися класикою сучасної української літератури, побачити нове трактування літературних та історичних образів, поспішайте скачати книгу «Павлік Морозов».

Слухати епічну трагедію «Павлiк Морозов» онлайн українською безкоштовно (читає автор):Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Павлiк Морозов (збірник)» Леся Подерв’янського та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Павлiк Морозов (збірник)» Леся Подерв’янського: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Павлiк Морозов (збірник)» Леся Подерв’янського і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Павлiк Морозов (збірник)» Леся Подерв’янського

Одна відповідь до “Павлiк Морозов (збірник)”

  1. Слава Слава сказав:

    Ой, хто зараз не знає Павлiка Морозова, історій тьма. Як на мене саме влучно та цікаво написав збірку Лесь Подерв’янський, я справді зачиталась. Час промайнув немов його й не було, раджу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *