«Павлiк Морозов (збірник)» Лесь Подерв’янський

«Павлiк Морозов (збірник)» Лесь Подерв’янський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4472 переглядів
4472 переглядів

Короткий зміст книги «Павлiк Морозов (збірник)» Леся Подерв’янського (анотація)

З прізвищем Леся Подерв’янського пов’язана досить епатажна літературна творчість. Кожен його твір – це виклик сучасному розбещеному суспільству, бо в ньому, як у дзеркалі, відбиваються всі його вади. Книга «Павлік Морозов» (збірник) – яскраве відображення соціально-ідеологічних, моральних та культурних реалій нашого життя.

Ключовий твір збірки – п’єса «Павлік Морозов», в якій висвітлено цікавий погляд на діяльність відомого радянського піонера в часи Великої вітчизняної війни. Героїчний вчинок Павліка Морозова осмислюється під іншим кутом, а всі, хто зустрічається на шляху відчайдушного піонера, сприймаються ним виключно як вороги радянської влади та його особисті.

Починаючи читати онлайн книгу «Павлік Морозов» (збірник) Леся Подерв’янського українською мовою, відразу кидається в очі специфічна манера розповіді, як і в інших творах автора – суржик з великою кількістю ненормативної лексики. Таким чином автор показує зневажливе ставлення до всіх персонажів, підкреслює деградацію нашого суспільства, висміює його через трагічні й драматичні події.

Якщо ви хочете насолодитися класикою сучасної української літератури, побачити нове трактування літературних та історичних образів, поспішайте скачати книгу «Павлік Морозов» (збірник) Леся Подерв’янського, яку ми пропонуємо у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) абсолютно безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Павлiк Морозов (збірник)» Леся Подерв’янського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Павлiк Морозов (збірник)» Леся Подерв’янського українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Павлiк Морозов (збірник)» Леся Подерв’янського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *