«Павло Чорнокрил» Марко Вовчок

«Павло Чорнокрил» Марко Вовчок

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
616 переглядів
616 переглядів

Про книгу «Павло Чорнокрил» Марко Вовчок

Що таке любов? Де починаються її береги? Як не піддатися впливу заборонених плодів спокуси? Майстерність психологічного аналізу Марка Вовчка глибоко відтворена в оповіданні «Павло Чорнокрил» (перша назва – «Від себе не втечеш»). У цьому творі розкрито низку морально-етичних проблем, головна серед яких – подружня вірність.

Павло одружений з вірною, доброю Галею, однак зустріч з іншою жінкою змінить його життя раз і назавжди. Зрадивши дружину з підступною спокусницею Варкою, головний герой під її впливом наважується на страшний вчинок. Що саме трапиться з ним та його дружиною, та чим закінчиться ця історія «любовного трикутника», ви дізнаєтеся з оповідання.

Книга «Павло Чорнокрил» розкриває читачеві реальну дійсність, яку так вдало змальовує в багатьох своїх творах Марко Вовчок. Події розвиваються в напрямку поглиблення психологізації характерів. Психологічний аналіз здійснюється за допомогою авторських роздумів, самоаналізу героїв, зовнішнього й внутрішнього мовлення персонажів.

У нашій віртуальній бібліотеці ви можете скачати книгу «Павло Чорнокрил» Марка Вовчка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) у свій смартфон, планшет чи інший мобільний пристрій.

Тим, хто цікавиться творчістю видатної української письменниці, ми також пропонуємо читати онлайн книгу «Павло Чорнокрил» Марка Вовчка українською мовою на нашому сайті.

Скачати безкоштово книгу «Павло Чорнокрил» Марко Вовчок

Рекомендації

Відгуки на книгу «Павло Чорнокрил» Марко Вовчок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *