«Павутинка» Рюноске Акутагава

«Павутинка» Рюноске Акутагава

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2490 переглядів
2490 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Павутинка» Рюноске Акутагави (анотація)

Книга «Павутинка» Рюноске Акутаґави, відомого японського письменника, написана була для дітей, щоб розповісти їм філософські ідеї у доступній, зрозумілій і простій формі. Автор, який у своїй роботі прагнув досконалості, і тут писав так, щоб юні читачі отримували і важливу інформацію і могли насолоджуватись самим текстом. А натхненням для створення цього оповідання став роман Достоєвського «Брати Карамазови», творчістю якого Акутаґава захоплювався, де розповідалась «байка про цибулинку».

Героєм оповідання письменника став Будда, який, одного разу прогулюючись, помітив на дні пекла групу грішників. Серед них був і Кандата, який встиг за життя зробити багато поганих вчинків, через які і потрапив у це місце, але був і один хороший. Просто Кандата якось у лісі, зустрівши павука, міг би його вбити, але не захотів цього робити. Він вже збирався його розтоптати, але потім раптом передумав…

Коли про цей випадок згадав Будда, спостерігаючи за грішниками, у нього виникло бажання врятувати чоловіка. І тут на допомогу прийшла павутинка, яку плів райський павук, сидячи на листочку лотоса.

Узявши її, Будда почав спускати павутинку прямо в самий центр пекла. Випадково піднявши голову вгору, Кандата побачив цю срібну «ниточку», яка спускалась до нього. Він зрозумів, що це його шанс вибратись на свободу, тому з усіх сил схопився і почав лізти по ній вгору. Та не він один помітив павутинку…

Слухати аудіокнигу «Павутинка» Рюноске Акутагави онлайн українською безкоштовно:


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Павутинка» Рюноске Акутагави українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Павутинка» Рюноске Акутагави

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *