«Пазл» Франк Тільє

«Пазл» Франк Тільє

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
269 переглядів
269 переглядів

Про книгу «Пазл» Франка Тільє

Книга «Пазл» розповідає про досвідчених гравців у квести Ілана та його екс-дівчину Хлої, які нарешті змогли проникнути у гру «Параноя» та мають шанс поборотися за 300 тисяч євро. Але чи пощастило головним героям? Адже гра буде проходити на території покинутої психіатричної лікарні, в якій рік тому загинуло 7 осіб, а восьмий виявився вбивцею.

І в цьому році учасників теж рівно вісім. У кожного з них свої цілі, принципи та таємниці, а в Ілана так взагалі провали в пам’яті. Отримати виграш може тільки один, тому за кругленьку суму учасники готові на багато що. Як і організатори, які обіцяють, що один з них обов’язково помре. Чим далі головний герой включається в гру, тим більш небезпечні та страшні події починають з ним відбуватися.

Якщо ви бажаєте полоскотати собі нерви та відчути постійну напругу до останніх сторінок, тоді починайте читати онлайн книгу «Пазл» Франка Тілье українською мовою. Ви не будете розуміти де правда, а де вигадка, що відбувається з головним героєм, хто підставний учасник, та чи є вони взагалі в цій грі. Але фінал книги приведе вас у захват, адже автору вдалось так вишукано повернути хід історії, що до кінця не знаєш, чим вона закінчиться.

Скачати книгу «Пазл» Франка Тілье безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна, використавши наш ресурс.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пазл» Франка Тільє

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *