«Печатка янгола» Ненсі Г’юстон

«Печатка янгола» Ненсі Г’юстон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
808 переглядів
808 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Печатка янгола» Ненсі Г’юстон (анотація)

Книга «Печатка янгола» – дивна й моторошна історія, що проходить крізь епохи та країни, збираючи біль та страждання від головної трагедії нашої планети минулого століття – Другої Світової війни. Канадська письменниця Ненсі Г’юстон зачіпає дуже болючу проблему минулого, сьогодення та майбутнього – баланс між колективною та особистою відповідальністю за життя свого народу та його історичну пам’ять.

Починаючи читати онлайн роман, потрапляєш до післявоєнної Франції. Пройшло понад десять років, а зруйнована країна й досі не може прийти до тями. Окрім того, Франція потрапила в іншу війну – зі своєю колонією Алжиром. І саме тут, де повітря пройнято смертю, жорстокістю й несправедливістю, судилося зустрітися їм – німкені Саффі та єврею Андрашу – втікачам зі свого минулого. А потім дівчина зустріла романтичного Рафаеля, який надихав своєю творчістю на світлі відчуття.

Почуття не піддаються жодним історичним поясненням, і перед Саффою постала вкрай важка задача: не лише визначитися зі своїм коханням і зберегти його, а й встояти перед цілою стіною обвинувачень через фашистську агресію. Жоден не хоче зрозуміти, що під час війни Саффі була маленькою дівчинкою, яка ледве пережила цей жах.

Роман «Печатка янгола» – строкате художнє полотно, в якому особиста драма переплітається з долею всієї нації та навіть цілого світу. Кожен з героїв книги, з’являючись в сюжетній лінії, несе певну життєву мудрість або застереження, заперечуючи усталені стереотипи та змушуючи замислитися над справжніми цінностями. Не обійшлася ця вишукана історія і без еротики, жахливих злочинів, пробудження душі після морального застою…

Незважаючи на велику кількість тяжких і болючих тем, ця книга написана легкою мовою, тому кожна фраза головної героїні, кожна її думка сягає глибин серця читача. Кінцівка роману підтверджує, що наше життя – не казка, а гірка реальність, і війна, яку ми бачимо навколо себе, перетворюється у справжню внутрішню трагедію, яку не так легко викреслити з душі. Пропонуємо скачати «Печатка янгола» Ненсі Г’юстон в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Цей роман ви знайдете у форматах fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Печатка янгола» Ненсі Г’юстон українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Печатка янгола» Ненсі Г’юстон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *