«Печатка янгола» Ненсі Хьюстон

«Печатка янгола» Ненсі Хьюстон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
347 переглядів
347 переглядів

Про книгу «Печатка янгола» Ненсі Хьюстон

Книга «Печатка янгола» – дивна й моторошна історія, що проходить крізь епохи та країни, збираючи біль та страждання від головної трагедії нашої планети минулого століття – Другої Світової війни. Канадська письменниця Ненсі Г’юстон зачіпає дуже болючу проблему минулого, сьогодення та майбутнього – баланс між колективною та особистою відповідальністю за життя свого народу та його історичну пам’ять.

Починаючи читати онлайн роман, потрапляєш до післявоєнної Франції. Пройшло понад десять років, а зруйнована країна й досі не може прийти до тями. Окрім того, Франція потрапила в іншу війну – зі своєю колонією Алжиром. І саме тут, де повітря пройнято смертю, жорстокістю й несправедливістю, судилося зустрітися їм – німкені Саффі та єврею Андрашу – втікачам зі свого минулого. А потім дівчина зустріла романтичного Рафаеля, який надихав своєю творчістю на світлі відчуття.

Почуття не піддаються жодним історичним поясненням, і перед Саффою постала вкрай важка задача: не лише визначитися зі своїм коханням і зберегти його, а й встояти перед цілою стіною обвинувачень через фашистську агресію. Жоден не хоче зрозуміти, що під час війни Саффі була маленькою дівчинкою, яка ледве пережила цей жах.

Роман «Печатка янгола» – строкате художнє полотно, в якому особиста драма переплітається з долею всієї нації та навіть цілого світу. Кожен з героїв книги, з’являючись в сюжетній лінії, несе певну життєву мудрість або застереження, заперечуючи усталені стереотипи та змушуючи замислитися над справжніми цінностями. Не обійшлася ця вишукана історія і без еротики, жахливих злочинів, пробудження душі після морального застою…

Незважаючи на велику кількість тяжких і болючих тем, ця книга написана легкою мовою, тому кожна фраза головної героїні, кожна її думка сягає глибин серця читача. Кінцівка роману підтверджує, що наше життя – не казка, а гірка реальність, і війна, яку ми бачимо навколо себе, перетворюється у справжню внутрішню трагедію, яку не так легко викреслити з душі. Пропонуємо скачати «Печатка янгола» Ненсі Г’юстон в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Цей роман ви знайдете у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Печатка янгола» Ненсі Хьюстон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *