«Печатка янгола» Ненсі Г’юстон

«Печатка янгола» Ненсі Г’юстон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Печатка янгола» Ненсі Г’юстонl

Книга «Печатка янгола» – дивна й моторошна історія, що проходить крізь епохи та країни, збираючи біль та страждання від головної трагедії нашої планети минулого століття – Другої Світової війни. Канадська письменниця Ненсі Г’юстон зачіпає дуже болючу проблему минулого, сьогодення та майбутнього – баланс між колективною та особистою відповідальністю за життя свого народу та його історичну пам’ять.

Починаючи читати онлайн роман, потрапляєш до післявоєнної Франції. Пройшло понад десять років, а зруйнована країна й досі не може прийти до тями. Окрім того, Франція потрапила в іншу війну – зі своєю колонією Алжиром. І саме тут, де повітря пройнято смертю, жорстокістю й несправедливістю, судилося зустрітися їм – німкені Саффі та єврею Андрашу – втікачам зі свого минулого. А потім дівчина зустріла романтичного Рафаеля, який надихав своєю творчістю на світлі відчуття.

Почуття не піддаються жодним історичним поясненням, і перед Саффою постала вкрай важка задача: не лише визначитися зі своїм коханням і зберегти його, а й встояти перед цілою стіною обвинувачень через фашистську агресію. Жоден не хоче зрозуміти, що під час війни Саффі була маленькою дівчинкою, яка ледве пережила цей жах.

Роман «Печатка янгола» – строкате художнє полотно, в якому особиста драма переплітається з долею всієї нації та навіть цілого світу. Кожен з героїв книги, з’являючись в сюжетній лінії, несе певну життєву мудрість або застереження, заперечуючи усталені стереотипи та змушуючи замислитися над справжніми цінностями. Не обійшлася ця вишукана історія і без еротики, жахливих злочинів, пробудження душі після морального застою…

Незважаючи на велику кількість тяжких і болючих тем, ця книга написана легкою мовою, тому кожна фраза головної героїні, кожна її думка сягає глибин серця читача. Кінцівка роману підтверджує, що наше життя – не казка, а гірка реальність, і війна, яку ми бачимо навколо себе, перетворюється у справжню внутрішню трагедію, яку не так легко викреслити з душі. Пропонуємо скачати «Печатка янгола» Ненсі Г’юстон в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Цей роман ви знайдете у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Карпатська казка, або За десять днів до Купала
Карпатська казка, або За... Наталія Довгопол
Гора між нами
Гора між нами Чарльз Мартін
Коли прокидається сила
Коли прокидається сила Роман Росіцький
Її
Її Сергій Мисько

Відгуки на книгу «Печатка янгола» Ненсі Г’юстонl