«Печера» Марина та Сергій Дяченко

«Печера» Марина та Сергій Дяченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5085 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Печера» Марини та Сергія Дяченко (анотація)

Марина та Сергій Дяченко – легендарний творчий тандем, відомий захоплюючими фантастичними та фентезійними творами. Їхня книга “Печера”, яка наприкінці дев’яностих років минулого століття отримала почесну нагороду як найкращий містичний твір, не залишить байдужим нікого.

В цій соціальній антиутопії автори пропонують читачу замислитися над суспільними цінностями та поміркувати над природою людини, її прихованими мотивами. Чи зможемо ми коли-небудь побудувати ідеальне суспільство, що живе виключно за принципами гуманізму? Пофантазуйте разом з письменниками.

Починаючи читати книгу “Печера”, стикаєшся з неймовірним світом, який створили автори. Це – саме така модель суспільства, до якої прагне людство вже багато тисячоліть. Тут немає агресії, насилля та жорстокості, проте ціна за таке життя є неймовірно високою.

Все змінюється, як тільки місцеві жителі засинають. Уві сні вони потрапляють до зовсім іншого світу – Печери. Саме тут, де кожен перетворюється у звіра відповідно до свого характеру, виливається злість і жорстокість – та сама агресія, що так ретельно замовчувалася та пригнічувалася протягом одного чи кількох днів.

У кожного в Печері своя роль – хижака чи жертви. Якщо тобі пощастить і ти виживеш у цьому тваринному жахітті, ти відкриєш вранці очі та повернешся до спокійного життя. В іншому випадку – смерть від зупинки дихання уві сні.

Тема вічного протистояння та органічного об’єднання добра й зла не нова в літературі, проте Марина та Сергій Дяченко розкрили її дуже глибоко, змалювавши власний всесвіт з особливою філософією, законами життєдіяльності та глибоко прописаними образами персонажів, які навіть у таких критичних умовах здатні на щирі почуття.

Якщо вам до вподоби драматичні твори з високим ступенем психологізму, радимо скачати та прочитати цей оригінальний і проникливий роман. Чи кожен з нас вміє вчасно зупинитися та приборкати в собі лютого звіра? Яким чином можна боротися зі своїми тваринними інстинктами та пристрастями? Книга “Печера” допоможе знайти відповіді на ці одвічні питання.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Печера» Марини та Сергія Дяченко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Печера» Марини та Сергія Дяченко

Знаєш, яка найсумніша справа на світі? Вічно шкодувати про втрачені можливості… Про те, що здійснитися могло б, та не здійснилося.

Одне з двох – або жити, або сумніватись, а якщо і те, і нше одразу, то це вже зовсім не життя, це експеримент якийсь, тортури…

Якби ви знали… яке прекрасне життя. І тим більше воно прекрасне, якщо зрозуміти, ні, шкірою відчути, наскільки воно тоненьке…

Бо лідер породжує бажання поклонятися.

Скачати безкоштово книгу «Печера» Марини та Сергія Дяченко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Печера» Марини та Сергія Дяченко

Одна відповідь до “Печера”

  1. Олександр Олександр сказав:

    Прочитав короткий зміст, та зрозумів, має сподобатись.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *