«Печериці в законі» Валентина Люліч

«Печериці в законі» Валентина Люліч

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
935 переглядів
935 переглядів

Про книгу «Печериці в законі» Валентини Люліч

Книга «Печериці в законі» – дивне поєднання гостросюжетного детективу, романтичної історії та психологічної драми. Українська поетеса Валентина Люліч вирішила втілити свої незвичні фантазії на папері – так з’явився дебютний для неї прозовий твір, сповнений смаком та ароматом вишуканих страв грибного ресторану. Кулінарний детектив – такого цікавого жанру ще не знала українська література.

Головна героїня книги Маргарита – талановитий юрист. Вона має неабиякий досвід на посаді прокурора, та неочікувано доля підкидає їй жартівливу і в той же час непросту справу – їй треба захищати від скривдження не стільки людину, скільки гриби-печериці.

Цей корисний продукт харчування, на якому базується концепція щойно відкритого ресторану її друга Славка, опиняється під безглуздими наклепами. Щоб Славко не втратив бізнес, Марго твердо вирішує йому допомогти. В хід йдуть не лише знання законів, а й суто жіноча логіка та чарівність – головна зброя жінки у протистоянні з чоловіками.

Повість «Печериці в законі» приваблює легкою, майже повітряною манерою написання з гумористичними вставками, проте сюжет є доволі напруженим та не відпускає до останньої сторінки. Цікаво спостерігати, як головна героїня відходить від встановлених стереотипів та, майстерно використовуючи знання законів, робить майже фантастичні речі. Проте не все їй вдається одразу. Кохання, що раптово наздоганяє її, додає нових пригод і переживань у робочі будні жінки.

«Родзинкою» книги є вплетення до сюжетної канви деяких кулінарних рецептів грибних страв. Як влучно підмітила головна героїня, грибні ресторани – це свіжий ковток повітря у тенденціях ресторанного бізнесу. Можливо, ця невеличка повість надихне читачів на вишукану кулінарну творчість в колі своєї сім’ї або навіть для суспільного загалу.

Всім, хто хоче ознайомитися з цим смачним і соковитим твором, пропонуємо читати онлайн його на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Якщо ви бажаєте скачати «Печериці в законі» Валентини Люліч, оберіть серед наших матеріалів потрібний формат для її скачування – fb2, txt, epub або rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Печериці в законі» Валентини Люліч

Рекомендації

Відгуки на книгу «Печериці в законі» Валентини Люліч

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *