«Пекло на землі» Віталій Юрченко

«Пекло на землі» Віталій Юрченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4053 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Пекло на землі» Віталія Юрченко (анотація)

У тридцятих роках минулого століття ім’я Віталія Юрченка розірвало бомбою всю львівську спільноту. Цій людині, справжнє ім’я якої Юрій Карась-Галинський, вдалося вирватися з найстрашнішого концтабору у Соловках та дістатися Львова, перетнувши польський кордон. Його книга «Пекло на землі» є другою частиною документальних спогадів «Із записок засланця».

Віталій Юрченко вважається першим, хто відверто показав справжнє обличчя тоталітарного режиму та його безжальне знищення мільйонів людей за єдину провину – палку любов до своєї Батьківщини та свободу думок. Він випередив навіть всесвітньо відомого Солженіцина з його «Архіпелагом ГУЛАГом».

Звичайний сільський учитель, він ніколи не брав участь у політичних акціях. Викладаючи українську мову та літературу та навчаючись в інституті, Юрій Тимофійович вважався одним з найбільш грамотних людей Черкащини. Він був організатором місцевого осередку товариства «Просвіта» та всіляко намагався розширити коло справжніх патріотів – своїх однодумців. Саме ця громадська активність і привернула увагу радянської влади – 1929 року чоловіка було заарештовано.

Роман «Пекло на землі» – це проста та щира сповідь нещасної, проте сильної людини. Кожна сторінка книги пронизана відчаєм та болем, які автор виніс із самісінької глибини справжнього пекла. Проте поряд з цим поміж рядків твору відчувається твердий оптимізм, віра у краще майбутнє нашої держави, у міцний патріотизм, який не похитне жодний вітер політичних змін.

Намагаючись вижити та донести світові історію особистої перемоги над тоталітаризмом, Юрій подолав більше п’яти тисяч кілометрів. Такий приклад відчайдушності та внутрішньої сили переконує – серед українців є справжні патріоти, які поступово відроджують багатостраждальну Україну.

Окрім спогадів та розповідей сільського громадського діяча, книга містить архивні документи Черкащини, зокрема частини карних справ земляків Юрія, яких було заарештовано після його втечі зі Соловецького табору. Якщо ви хочете читати онлайн або скачати документальний роман «Пекло на землі» Віталія Юрченка, скористайтеся нашою бібліотекою. Знайти цей твір можна безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Пекло на землі» Віталія Юрченко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Пекло на землі» Віталія Юрченко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пекло на землі» Віталія Юрченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *