«Пентаграма» Ю Несбьо

«Пентаграма» Ю Несбьо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1381 переглядів
1381 переглядів

Про книгу «Пентаграма» Ю Несбьо

Книга Ю Несбьо “Пентаграма” – п’ята частина циклу про геніального детектива Харі Холе, якому вдається розкривати найзаплутаніші злочини. Як і раніше, головний герой поєднує свою роботу з вирішенням проблем особистого життя та намагається заглушити свої проблеми алкоголем.

На цей раз вбивство, на яке натрапив Харі, – це не просто кривавий та жорстокий злочин, а загадкове явище з містичним відтінком. Під повіками жертви була знайдена своєрідна пентаграма – діамант у формі п’ятикутної зірки.

Це було попередження – через п’ять днів столицю Норвегії шокувало чергове вбивство. На цей раз п’ятикутна пентаграма була намальована на долоні жертви. Харі розуміє, що це тільки початок страшної історії від божевільного маніяка, і він не помиляється. Поліцейський розпочинає розслідування та неочікувано сам потрапляє під підозру.

Змалювання образу Харі – одна з “родзинок” творчості автора. Геніальний поліцейський – не супермен, а звичайна людина зі своїми негараздами і слабкостями. Такий “життєвий” образ головного героя вийшов досить реалістичним і привабливим. З книги в книгу читачі схвильовано спостерігають за своїм улюбленцем та його перипетіями особистого життя. Кожна наступна частина циклу розкриває образ Харі все глибше.

Побудова роману допомагає читачу проникнути у психіку вбивці, відчути його емоції та мотиви. Книгу “Пентаграма” можна умовно розділити на дві частини – опис подій з розслідуванням злочинів та відверті зізнання вбивці. Ю Несбьо – справжній майстер створення інтриги до останньої сторінки твору. Якщо ви вирішите скачати й прочитати цей психологічний детектив, ім’я злочинця вас дуже здивує.

Кінцівка твору “Пентаграма” дуже несподівана. Починаючи читати книгу, малюєш у своїй уяви сатанинські та містичні обряди, божевільних сектантів та все інше, пов’язане з релігійною тематикою. Проте автор дивує зовсім іншим форматом та мотивами злочинів, які виявилися більш витонченими та ускладненими, ніж здається спочатку. Історія доводить, що божевілля може ховатися не так далеко від кожного з нас та виявлятися у зовсім несподіваних і навіть страшних речах.

Цитати з книги «Пентаграма» Ю Несбьо

Лучшее вранье на девяносто процентов состоит из правды!

Те, кого действительно ждешь, никогда не приходят. Приходят другие.

Я сразу решила, что это его отец, догадалась по тому, как он произнес имя. Родители за свою жизнь так часто произносят имена детей, что звучание имени ребенка для них естественнее всего, но в то же время оно для них настолько дорого, что произнеся его, они словно обнажают душу, поэтому стараются произносить имя быстро, словно стесняясь.

А люди, которые верят в то, что они прекрасны, прекрасны на самом деле.

Завантажити безкоштовно книгу «Пентаграма» Ю Несбьо

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пентаграма» Ю Несбьо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *