«Пентаграма» Ю Несбьо

«Пентаграма» Ю Несбьо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5280 переглядів
5280 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Пентаграма» Ю Несбьо (анотація)

Книга Ю Несбьо “Пентаграма” – п’ята частина циклу про геніального детектива Харі Холе, якому вдається розкривати найзаплутаніші злочини. Як і раніше, головний герой поєднує свою роботу з вирішенням проблем особистого життя та намагається заглушити свої проблеми алкоголем.

На цей раз вбивство, на яке натрапив Харі, – це не просто кривавий та жорстокий злочин, а загадкове явище з містичним відтінком. Під повіками жертви була знайдена своєрідна пентаграма – діамант у формі п’ятикутної зірки.

Це було попередження – через п’ять днів столицю Норвегії шокувало чергове вбивство. На цей раз п’ятикутна пентаграма була намальована на долоні жертви. Харі розуміє, що це тільки початок страшної історії від божевільного маніяка, і він не помиляється. Поліцейський розпочинає розслідування та неочікувано сам потрапляє під підозру.

Змалювання образу Харі – одна з “родзинок” творчості автора. Геніальний поліцейський – не супермен, а звичайна людина зі своїми негараздами і слабкостями. Такий “життєвий” образ головного героя вийшов досить реалістичним і привабливим. З книги в книгу читачі схвильовано спостерігають за своїм улюбленцем та його перипетіями особистого життя. Кожна наступна частина циклу розкриває образ Харі все глибше.

Побудова роману допомагає читачу проникнути у психіку вбивці, відчути його емоції та мотиви. Книгу “Пентаграма” можна умовно розділити на дві частини – опис подій з розслідуванням злочинів та відверті зізнання вбивці. Ю Несбьо – справжній майстер створення інтриги до останньої сторінки твору. Якщо ви вирішите скачати (безкоштовно у форматах fb2, rtf, txt, epub) й прочитати цей психологічний детектив, ім’я злочинця вас дуже здивує.

Кінцівка твору “Пентаграма” дуже несподівана. Починаючи читати книгу, малюєш у своїй уяви сатанинські та містичні обряди, божевільних сектантів та все інше, пов’язане з релігійною тематикою. Проте автор дивує зовсім іншим форматом та мотивами злочинів, які виявилися більш витонченими та ускладненими, ніж здається спочатку. Історія доводить, що божевілля може ховатися не так далеко від кожного з нас та виявлятися у зовсім несподіваних і навіть страшних речах.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Пентаграма» Ю Несбьо українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Пентаграма» Ю Несбьо

Лучшее вранье на девяносто процентов состоит из правды!

Я сразу решила, что это его отец, догадалась по тому, как он произнес имя. Родители за свою жизнь так часто произносят имена детей, что звучание имени ребенка для них естественнее всего, но в то же время оно для них настолько дорого, что произнеся его, они словно обнажают душу, поэтому стараются произносить имя быстро, словно стесняясь.

Быть одной — это ещё не беда. Куда хуже быть никому не нужной.

Порок, как и вода, ищет, где ниже. Если есть в характере хоть малая дырочка, трещинка, слабинка, порок всегда найдет ее.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пентаграма» Ю Несбьо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *